Urýchlenie menštruácie

pampuuusik

ahojte babuleee:)
pls, poradili by ste aj mne??
chystam sa na dovolenku a budem tam do 19 a 20 mam dostat kramy, s tym, ze mi zvacsa meskaju jeden alebo dva dni, este sa nestalo, aby mi prisli skor. myslite, ze je nejaka sanca, tym, ze budu nejake ine podmienky, ina klima, prostredie, ze by mi prisli skor?? teda pocas dovolenky?? ja dufam, ze nieeee. hm, vy mate s tym ake skusenosti?? lebo tak tou zmenou prostredia by sa mohlo stat, ze dojdu aj neskor, no nie?? snad nie len skor, no neviem. vam sa take stalo?? a co by ste mi inak odporucili?? napriiklad pit pocas celej dovolenky stavy z citrona?? to by pomohlo?? to by mi nerobilo problem, ved mne ta stava chuti. akurat, ze tu na zdravi som sa docitala, ze jednej holke pitim citronovej stavy dosla skor, to vazne?? tak ako to teda je?? lebo som uz v rozpakoooch. dakujem kazdemu kto sa ozve, papa

aduliena

Vôbec nemusíš jesť citrón. Stačí keď si vyžmýkaš šťavu z citróna, polovicu ráno, druhú večer do cca.2dl vody a to vypiješ. Funguje to aj tak.

hoska

to nerob....trebars si sprav nejaky ovocny salat a daj si tam dva citrony...alebo ich mozes aj same..ak sa ti to nehnusi..ale tak tie dva tri citrony

hoska

ano..pomoze ti potom ten citron ked chces aby boli slabsie ale nerob to casto...ten citron musi jest vo vacsom mnozstve nie jeden maly kusocek za den..

liufka

thak nepomohlo nic a kramy som ete nedostala:(ale keby som cela aby sa aspon zoslabili tak by pomohl ten citron ked uz musia byt?

simonka.sim

Pocuvajte aj ja by som potrebovala urychlit,mam strasne stresy a kramy az o dva tyzdne.vyvolavacky sa mozu davat iba ak meska menzes?

liufka

no:(wcera som vypila ten caj a vobec nic:(tak ho pijem dalej ale:(nevidim to nadejne:(uz zacinam byt aj v strese ta neze sa to posunie uplne :(