Urýchlenie menštruácie

liufka

daaamy:(neviete mi poradit fakt:(uz potrebujem aby najneskor zajtra prili maximalne v utorok a nic ziadne priznaky ani:(som uz fest zufala

liufka

no ja vyskusam aj tie koprove semienka premna zamna ale potrebujem aby tie kramy som dostala najneskro do troch dni keby tak prisli bola by som neskutocne stastna ale enfiem co amm robit:(

aduliena

Pitie citrónovej šťavy alebo prijímanie väčšieho množstva vitamínu C môže oddialiť alebo zoslabiť menštruáciu, keďže vit.C sťahuje cievy. Mne to pomáha. Ja pijem vodu s citrónom počas prvých dní menštruácie v letných mesiacoch, aby som ju nemala dlho a silnú. Určite to nie je dobré robiť stále, ale keď to robím tak 3-4x do roka, myslím, že sa nič nestane.

hoska

minnie mys ale ta citronova stava alebo jedenie citronov fakt funguje na oddialenie...som to skusala a je to fakt... ale jest ich pocas menstruacie mam na mysli nadmerne mnozstvo je dost nebezpecne..vam to rozhadze cyklus....

minnie mys

Baby, nezartujte s tou citronovou vodou! Vsak to na to nemoze mat vobec vplyv (teda aspon na to oddialenie)...Ja mozem pit vino, sadnut do vane a nic...raz som vyskusala na "privolanie"citronovu vodu na lacno a o pol dna som ju dostala :)...Podla mna ani vino a ani ta citronova voda nemozu mat nic spolocne s privolanim, resp.oddalovanim...teda vino urcite nie... mozno este ta tazka fyzicka zataz, ale z tychto ostatnych menovanych nemyslim...No ked je niekto zufaly, chyti sa aj slamky...taktiez teraz budem nutena "privolavat" o 2 dni, tak siahnem po tej citronade.

axelonka

tak skús tie horúce kúpele. a teraz ma napadlo, že bežala tu taká téma, v ktorej baby potrebovali tiež urýchliť a jedna pripisovateľka napísala "recept" čo zaručene funguje. jednalo sa o čaj z nejakých semienok, tuším, že to boli kôprové semienka. ževraj celý deň takýto čaj pila a hneď na ďalší deň sa dostavili. takže môžeš skúsiť:)

liufka

k lekarke necem ist na vyvolavacku alebo tak to zase je zbytocnce,nejako uz to rpezijem ale strasne ma to mrzi:(skusim to vino alebo ten horuci kupel kazdy den tak snad to nejako pomoze

axelonka

mne nepomohlo. ale to už boli také stresy, aby prišla, takže možno to dosť zavážilo. ale potom som ešte raz skúšala to víno a tiež nepomohlo. vôbec sa tým "nepoponáhľala", takže ja tomu už akosi neverím:) ale možno ostatní s tým majú lepšie skúsenosti:)

liufka

Tak mne vacsinou chodi nacas alebo eska dva tri dni co by bolo len horsie rpetoze by som akurat tam mala prve dni co su najhorsie teraz mi vychadza tak 4-5.den...ozaj pomaha to cervene vino?mate s tym niekto skusenosti?

axelonka

hovorí sa, že aby prišla skôr je vhodné piť červené víno alebo si spraviť teplý kúpeľ. minulý rok pred dovolenkou som prežívala presne toto isté čo ty. dovolenku som mala presne naplánovanú tak, aby som počas nej nemala menzes. no a akurát vtedy mi meškala a meškala a vôbec nechcela prísť! joj, to boli nervy, pretože ja mávam počas menštruácie veľmi veľké bolesti, úplná hrôza. pila som aj červené víno, robila si denne horúce képele a stále nič. to už asi z toho stresu začalo "haprovať" a nakoniec mi dorazila presne v deň odchodu! som myslela, že ma vtedy asi porazí. nakúpila som si kopu citrónov, aby som ju aspoň ako-tak zmiernila, v lepšom prípade úplne zastavila a zmiernila kŕče. prvé tri dni som sa vôbec nekúpala, keďže ja som veľmi citlivá na močový mechúr a rôzne tieto veci, tak pre istotu som v tie prvé dni ani tampón nepoužila, no našťastie som si potom tú dovolenku už vychutnala a všetko bolo ok. ale najviac ma hnevalo to, že som si tú dovolenku presne tak naplánovala, aby ma nič nepostrehlo počas nej a "just". dúfam, že tento rok mi to vyjde a nebudem prežíať takéto stresy čo minulý rok:) a tebe prajem tiež krásnu dovolenku.