upchatý nos

RNG

koloidna strieborna voda, roztok GSE a kokosovy olej do nosa to pravdepodobne vylieci pomerne rychlo.
Davat niekolkokrat denne par kvapiek

monica gazpio

V prvom rade treba zistiť príčinu upchatia nosa. To znamená, že obvodný lekár Ťa pošle na vyšetrenie na alergológiu, aby sa vylúčila alebo potvrdila a alergológ sa rozhodne na základe výsledkov, či Ťa pošle na krčné. Neviem stanoviť diagnózu, nie som lekár, ale keď sa alergia vylúči tak a krčný lekár to potvrdí môže ísť o krivú nosovú priehradku. Vtedy pomôže len operácia. Radím Ti: čím skôr k doktorke, aby si sa nestala závislou od nosných kvapiek. Prajem vám všetkým veľa zdravia.

vladhka

jancecka, aj ja cítim stále nejaký tlak v nose a štiglia ma uši až pobolievajú, zapálené hrdlo - výter negatívny. Môže to by alergia?

vecernica

mala STALE ZAPCHATY NOS 3 -4 roky,,ja blba som pouzivala vsetky mozne kvapky vibrocil sanorin analergin a ine a ine a ine,,a ine,,,,,,,,blba
vysadila som to lebo som bola navykova bez nich som nevedela spat,,,a div sa svete,,2 tyzdne som trpela opuchnutym nosom ,,plnym a zle sa mi dychalo ,,a POMOHLO TO NEBERIEM NIC
Citala som tu na fore O ZAVISLOSTI NA KVAPKACH ja som ju mala A MYSLELA SOM SI ZE SOM CHRONICKY CHORA,,,neee to kvpaky!!!A CELE TO PREPICHOVANIE DUTIN....... pozri si statistiku neuspesnoti...skuste to 2 tyzdne bez barliciek,,,len to skuste ,ak nepomoze tak potom ine lieky ale minimalne 2-3 tyzdne nechajte telo sa samo trapit a vyliecit

jancecka

švagor bol včera, jeho ale bolela dosť dlho hlava, a ani necítil upchatý nos ale taký tlak nad nosom, a šiel lekárovi a tam mu to prepichovali nejakou veľkou ihlou, že sa to dalo vydržať a už mu je lepšie, užíva antibiotiká