inspiracia k chudnutiu

:-)

ja by som chcela postavu ako Nicole Scherzinger z PCD.. to by bolo mega fajn:D podla mna je dobre sa niekde inspirovat.. a potom aj dosiahnut svoj ciel

xxxxl

inšpiruj sa mnou,ja už som schudla skoro 60 kíl....nakukni na stránku
-odkaz odstránený-, tam je príjemná spoločnost ludí,ktorí si pomáhajú. a poviem ti,čo sa tam píše , yšetko je pravda.

stark

Prečo sa má niekto inšpirovať nejakou osobnosťou. Každý by sa mal inšpirovať vlastným výzorom, zdravím a aj peňaženkou.Diéty sú len hladovky a stresovanie organizmu. Keď sa vynechajú zo stravy tučné a sladké jedlá dá sa schudnúť aj bez drastických diét. Nová Línia...-odkaz odstránený-

majkaaa

Trvalo mi to tak zhruba rok a pol. Ale nechcite schudnúť rýchlo,to nie je dobré,do vedie k jojo efektu. Ideálne je tak 2 kilá mesačne.

majkaaa

A píšem z vlastnej skúsenosti,ja som takto bez diét dala dolu 26 kíl.Cítim sa skvele,je to bez jojo efektu.

majkaaa

Nehľadaj ideály vo vychudnutých herečkách,často sú tie ich fotografie počítačovo upravené. Aj tieto hviezdy majú celulitídu,ak ich neupraví profesionálny vizážista,často vyzerajú horšie,ako hociktorá dievčina,ktorú stretneš na ulici.Ideálna postava nie je taká,kde vytŕčajú všade kosti,kde môžeš rebrá počítať voľným okom. Aj hmotnosť treba treba brať úmerne výške,nie čím nižšia,tým lepšia. BMI nie je hlúposť,ako tu podaktoré píšu,treba brať do úvahy hornú ale aj dolnú hranicu. Pretože takisto,ako nadváha,tak aj podváha nie je pre zdravie prospešná. Dokonca by som si dovolila tvrdiť,že podváha je oveľa nebezpečnejšia ako nadváha. Telo nemá dostatok látok na existenciu a to je horšie,ako keď ich má prebytok. Pravidelná pestrá strava,neprejedanie sa sladkosťami,čipsami a kadejakými hamburgermi,dostatok pohybu robí zázraky.

kura

mimochodom za 2 dni to budu 2 mesiace co ju drzim a planujem v nej aj pokracovat...vidim na sebe aj na obleceni ako vyzeram a citim sa tym lepsie a lepsie...mam velku podporu a hoci mam slabu volu,vzdy sa najde nejaka ta inspiracia ktora ma posuva dalej...raz je to moj vzhlad,raz moje zdravie,raz snubenec,raz sestra a podobne...odporucam

kura

rocka...ano podla knihy,v ktorej su recepty na kazdy den...nehovorim ze som neurobila zopar preslapov,ale som len clovek...no a podla vahy a centimetrov to ale nebolo tak strasne...ale citim sa fajn a knihu dodrzujem a kila idu dole...