Plasticke operacie

tina 12675

Ja som bola pred mesiacom na celkovej operacii nosa.No ocakavala som uplne iny vysledok.Po snati sadry som mala velmi vyditelny diferent medzi nosnymi dierkami.Takze nos posobil krivo a lavu nosnu dierku mam polozenu nizsie.Preslo uz 5 tyzdnov a ziadna zmena.Najhorsie na tom je,ze lekar ktory mi vykonal operaciu mi vobec nepovedal,ze nos musim stale lepit po dobu 2-3 mesiacov.To som sa dozvedela az od ineho lekara,u ktoreho som sa bola spytat na jeho nazor ohladom diferentu mojich nosnych dierok. Bol dost sokovany z vysledku,no musime pockat 2-3 mesiace a potom sa uvidi.Najhorsie na tom je,ze na dalsiu operaciu mozem ist az po 9-12.mesiacoch.Zatial nechcem uverejnit meno lekara,ale po 2 mesiacoch ho uverejnim,pretoze nie som prva pacientka,ktorej zohavil zovnajsok!

ba6

ahojte kocky,prosim o radu, ma niekto skusenosti z MEDICAL CENTRUM, na Bajkalskej v Bratislave?Konkretne s Mudr.Dobroslav Siska? dakujem za pomoc:-))

dejanejra

cem sa spitat prosim o radu odbornika.mam 20rokov,mam 1rocneho synceka.po jeho porode mi ostala brutalne ovinuta koza na bruchu...co mam robit...to este ani tricko si kratke a ni plavky....poradte mi dia

husicka

ahojte..neviete mi niekto poradit nejaku dobru plasticku chirurgiu?chcela by som si dat plastiku nosu,ale vobec v tom nemam prehlad.dakujem;-)

lenkake1

Ahojte,je tu teraz niekto kto si dal robit plasticku operaciu nosa?Ja to zvazujem uz dlhsi cas,ale neviem sa rozhodnut,bojim sa bolesti...a vysledku.

agata92

som z puchova chcem si dat spravit silikonove prsia kde je najblizsia nemocnica kde to robia blava je dost daleko.

evcus

mam velke vrasky okolo oci a pod ocami, ako sa toho zbavim, mam suchu pokozku, ziadne kremy nepomahaju pomoze chirurgia?