Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako schudnut?

babsii

@annninka môžeme to kľudne vyskúšať ale dopredu ťa upozorňujem, že ja mám fakt slabú vôľu čo sa týka takýchto vecí :D .. aha, takže si ju ešte ani nekoštovala? lebo by som chcela vedieť či chutí ako normálna káva alebo má nejakú špecifickú chuť :)

annninka

@weeendyyy: Tým som sa aj ja uspokojovala, že niektoré ani toľko nezabehnú.. A ešte aj včera som bola na korčuliach.. Veď to je tiež považované za šport, no nie? Ďakujem za tú stránku, idem ju preštudovať a možno že už konečne ju aj objednám. Do koľkých dni oni doručujú?
@babsii: Tak sme potom dve. Môžme sa podporovať, aby sme to nejako dokázali a aby sme večer až tak veľa nejedli. Čo ty nato? Vieš čo, ja neviem, či je to to isté.. Nemám s ňou ešte skúsenosť, lebo mne ju tiež poradila len Wendy a pôjdem ju skúšať.. Uvidím, zatiaľ nemám nejaké veľké očakávania ale v kútiku duše verím, že mi pomôže trochu s tou mojou váhou a že keď ju začnem piť, tak váha pôjde dolu..

Oliveritto

jednoducho,
1. pouzivaj vahu kazde denne/kazde druhe rano
2. vygoogle si kj prijmovu kalkulacku
3. neodporucam ziadnu dietu - nazvem zdravy rozum staci,, (ak mas jeden den slaninu druhy zjedz nieco menej kaloricke)
4. snaz sa nechudnut viac ako 4kg za mesiac, ibac ma organizmus sok a trpi

pre ukazku toto je moj vysledok (M 31 174 72) - BMR Results:
According to your measurements, you need 1157.20 calories to keep your typical activity level going without any weight change. If you exercise or do activities beyond normal levels you will need to add calories to your diet to maintain your weight.

easy :-)

napriklad:
www.healthstatus.com

babsii

@annninka neboj sa, nie si sama čo má problém s dodržiavaním stravy, ja tiež väčšinou večer nevydržím lebo bývam dlho hore kvôli práci. ale chcela som sa ťa opýtať na tú zelenú kávu. to je niečo ako tie čaje na chudnutie?

weeendyyy

Annninka jasne, to je super, ze si sa donutila ist a ze si aspon tie 4 kilometre zabehla. Niektore zeny ani tolko nezabehnu. Co sa tyka tej stravy, tak ta byva vzdy najnarocnejsia. Musis sa vediet ovladat a proste sladke si dat radsej doobeda ako vecer. Hej, to chapem. Tu co ja pijem, kupujem teda objednavam len zo stranky koloid.sk. Ta mi velmi chuti a uz si ju asi rok len z tade objednavam. Jednu kavu inej znacky som este dostala od kamaratky, ale ta mi az tak nechutila

annninka

@weeendyyy: tento týždeň som bola v pondelok behať.. Síce som odbehla iba 4km ale myslím, že vždy lepšie aspoň toto ako nič.. Ale dodržiavanie stravy sa mi nejako nedarí.. Som večer vždy hladná a neodolám a niečo si zobnem.. Viem, že by som to nemala ale nedokážem to asi:-(.. Tú kávu tiež ešte nemám, lebo neviem kde ju kúpiť.. Chcem totiž chutnú, vieš?.. Ty z kade kupuješ?

weeendyyy

Gumiyami prepac, precitala som si to ale nejako som si neuvedomila, ze tam je napisane 4x za den. Ale vidis, uz to annninka opravila a bol to predsa len preklep. Neslo mi to hned do hlavy, lebo 4x za den necvicia ani vrcholovi sportovci.
Annninka uz si zacala nieco so sebou robit? Kupila si si uz tu zelenu kavu?

annninka

@Fantasyi: Sorry tam nastal preklep.. Mala som na mysli 4-krát do týždňa, nie do dňa.. Veď to by nemohla nič cez deň robiť iba stále cvičiť.. Je jasné, že to je nemožné.. Ospravedlňujem sa za ten môj preklep, vôbec som si to nevšimla.. A máš pravdu, stravou sa chudne ale potrebuješ aj pohyb na vybudovanie si svalstva..