Ako schudnut?

Angelicka

Babsii a prave preto som to napisala. Stale si ju objednavam len z internetu. Uz mam overenu znacku a tu stale objednavam a takmer vzdy to najvacsie balenie ake maju aby mi vydrzalo dlhsie obdobie.

babsii

@Angelicka v tomto máš pravdu, teraz už je toľko napodobením. ty si ju tiež objednávaš z internetu alebo si ju kupuješ v kamennom obchode?

ERIKA 22

Hubnutí nejen pro ženy. Individuální programy přizpůsobené ženskému organismu, poradenství zdarma, trvalé výsledky. Ja mam stymto dobre skusenosti produkty od herballife

annninka

@nietka: Myslím, že je zdravšia.. Lepšie sa teraz cítim, keď pijem túto kávu.. Asi to bude aj tým, že zrýchľuje metabolizmus a proste aj ráno ma dokáže viacej prebrať ako len tá klasická..

Angelicka

Baby moze sa pit zelena kava aj dlhodobo. Zistovala som si to, kedze mne velmi chuti a uz ju pijem zo 3-ti rok. Velmi som si ju oblubila. Zo zaciatku som ju pila len rano a potom poobede som si davala klasicku, no teraz uz pijem len cisto zelenu kavu. Je uzasna! Len si davajte pozor z kade si ju kupite a aku. Nie kazda je dobra. To je take jedine moje varovanie. Inak vam doporucujem vyskusat takuto kavicku:-)

annninka

@nietka: Nie som si na sto percent istá, ale podľa môjho názoru sa zelená káva môže piť aj dlhodobo.. Ja som predtým pila čiernu klasickú kávu a zamenila som ju za zelené.. Aj čiernu som pila neobmedzene a z toho dedukujem aj to, že aj zelenú môžem neobmedzene piť.. Nemalo by sa ti nič stať, to sa nemusíš báť..
@babsii: Jasné, ja ju už pijem, mám ju už doma.. Objednávala som si ju z internetu a do dvoch dni mi prišla..

harida

Ja som mala tiež strašné problémy s váhou. Teda nemala som nejak extra vysokú nadváhu ale prihodili sa mi aj iné zdravotné ťažkosti. Už som si naozaj nevedela dať rady. Diéty a podobné srandy nepodporujem, neverím tomu a aj tak je to vždy bež dlhodobejšieho výsledku. Do posilky som chodiť nemohla pre iné zdravotné problémy čo ma trápili. Hľadala som niečo účinné s dlhodobým efektom. A tu -odkaz odstránený- som našla tabletky thermacuts na chudnutie. Nemôžem si ich vynachváliť!!!!!! Strašne sa z nich teším. Objednala som si ich približne pred mesiacom a schudla som už 7 kíl!!! :-))) Samozrejme sa popri tom snažím dodržiavať stravu a chodím pravidelne von na prechádzky. Veľkú fyzickú záťaž si žiaľ pre môj zdravotný stav nemôžem dovoliť. Zo začiatku som sa veľmi potila a bola som smädná. To trvalo asi 2 týždne. No pochopila som, že z tela sa "vypotili" tie zlé tukové potvory a iné svinstvá, takže som sa týmto spôsobom len čistila. Teraz je to všetko v normálne. Ráno pred jedlom hodím 1 tabletku a počas dňa pijem dostatok tekutín. To je všetko čo musím urobiť aby som sa cítila lepšieeee!! A už je to aj na mne vidieť!! :-))

nietka

Baby a ako dlho ju mozem pit? Lebo viem, ze niektore caje na chudnutie sa mozu pit v kuse napriklad iba dva mesiace. Je aj pri tejto kave nejake podobne obmedzenie?