Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

ako si najst chalana

KikushQa

Ja si nwm nájsť chalan aj sa mi zdá že jeden chalan zo školy ma chce lenže sa ho bojím spýtať sa ho to pretože je ku mne mylí stále chce aby som sedela ním ja stále ma volá do školského bufetu potom ma volá dole na chodbu a stále ideme my dvaja už sme sa veľa krát objali a tak potom sme si povedali ja jemu že je super a on mne že je super a že je somnou obrovská zábawa a hlavne somnou to som rada keď mi to povie a mám ho rada veľmi sa mi páči je to krásny chaln poviete mi ako mám zistiť či ma chce??

axelonka

podľa mňa sa nedá konkrétne povedať, kde stretneš toho pravého:) to ešte nikto netuší, ale raz ho určite stretneš:) hlavne sa do ničoho neponáhľaj, nesúr sa do vzťahu len preto, aby si niekoho mala. radšej si na neho dlho počkaj, ale za to si nájdeš toho pravého:) láska ťa môže stretnúť hocikde:) možno práve vtedy, keď ju budeš najmenej očakávať ťa sama prekvapí:) chodievaj často do spoločnosti, len tak sa prejsť, alebo si niekam sadnúť, hocikam kde môžeš postretávať ľudí:) a potom si všímaj ľudí, niektorí si budú všímať teba a nikdy nevieš kedy tá iskra preskočí:) hlavne maj oči otvorené, ale do ničoho sa neponáhľaj!:) všetko má svoj čas:)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.