dosiahnutie orgazmu

Príspevok v téme: dosiahnutie orgazmu
qqqq

Caute ludia potrebovala by som poradit.Ja a moj priatel sme spolu uz 3 mesiace.Hned ako sme sa zoznamili tak asi na 3 stretnuti som sa s nim vyspala.Skoro vzdy sa spravi velmi rychlo a ja mavam nikedy pri sexe mierne bolesti.Este nikdy som sa pri nom nespravila (ak neratam rucne.Chcela by som sa spytat ci viete nejako poradit (but polohy alebo ine veci) ako by som sa mohla uvolnit a konecne dosiahnut orgazmus. Mne to NEVADI (ja si skor uzivam nase spojenie a jeho pritomnost jeho dotyky a bozky)ale jeho to VELMI TRAPI a ja neviem co s tym. dikes

noonaa

rozmyslam,ako tu nezverejnit svoju adresu...a nejak ta nakontaktovat :)))si na azete? alebo nemas nejaky odveci mail,co nikto nepozna?

noonaa

pocuj,neda sa ti ist pisat inam,tato stranka ide tak pomaly...ale ak nie,poho...no,aj v tabletkach moze byt problem a dost velky a aj vek...nevravim,ze si dieta,to isto nie,ale aj tie nase organy sa este vyvijaju a musim ti povedat,ze uplne iny orgazmus som mala pred rokom,a iny pred dvoma...a iny terza,akoby sa to neja casom menilo,od intenzity prezivania,,aj to ako prisiel akolko som si nan pockala...takze neboj podla mna,je tam sanca,ak ta vie spravit inak,podari sa to aj takto

vilaamalka

myslite ,že som nejaka vadná ked nedosiahnem orgazmus pri milovaní s priatelom aj ked sex s nim je užasny ?

silvikl

praveze som odviazana,vsetko,ved s priatelom som uz dva roky,nehanbim sa...aj mna strasne pritahuje,ale vies,co sa mi stane vzdy?proste este pred sexom ked mame predohru a tak,tak to strasne chcem no a vies,vsetko s tym spojene,a len co do mna vnikne,tak to prejde....a potom,ked ma chce urobit ustami (vacsinou ma este pred sexom,prave kvoli tomu,vco teraz napisem) tak to proste nejde..ja uz to vobec nechcem...nechapem to,je to trosku cudne,uz po sexe vobec nemam chut na nic....
aj my sa po sexe k sebe tulime....vsetko je kranse...len keby.... :-(

noonaa

ahoj,mam pomaly 22, no,s tymto partnerom je t uzasne,strasne ma pritahuje...(nemam inak o tom problem pisat,pohoda:) takze,strasne to citim,ked do mna vnika,dakedy este an nechce,ale uz som nedockava...a citim kazdy pohyb v sebe...no,mam to rada,sme sa asi nasli,a co je hlavne,je to plne lasky....asi raz alebo 2 x sa stalo,ze sme boli naraz a to bolo krasne...dokonca mi niekedy nerbilo dobre,ked sa niekto venoval bradavkam a mne tam dole,ale teraz je to ine...ide to aj s vekom,trosku sa odviazat,chlap ti musi da aj pocitit,ze to nie je trapas,lebo sex je plny zvukov...:) som rada,ze som s tymto muzom,vie,co chcem a velmi rad mi to da,a ja jemu...a po milovani sa k sebe tulime,alebo zaspime ako maciatka....ak ta nieco trapi,s cim ti viem pomoct,kluden napis

silvikl

mne ten sex totalne nic nerobi iba obcas je to prijemne,ale inak nic....ked mi to robi ustami,tak to je uz daco ine.....vdakedy po sexe sa citim tak hrozne a je mi do placu,preco to aj mne nejde..:-( je to hrozne....ale mozno o 30 rokov to zazijem pri sexe aj ja :D ale pochybujem....zavidim kazdej,co jej to aspon daco robi pri sexe...ja sa mozem sustredit,kolko chcem a nic.....ale akoze netrapim sa kvoli tomu dako ze ..ja neviem ako :D len trosku zavidim..v dobrom...noonaa....a tebe to robi daco hned ked do teba vnikne?prepac,ak ti to je blbe,len ma to zaujima:-) a kolko mas rokov?