dosiahnutie orgazmu

Príspevok v téme: dosiahnutie orgazmu
qqqq

Caute ludia potrebovala by som poradit.Ja a moj priatel sme spolu uz 3 mesiace.Hned ako sme sa zoznamili tak asi na 3 stretnuti som sa s nim vyspala.Skoro vzdy sa spravi velmi rychlo a ja mavam nikedy pri sexe mierne bolesti.Este nikdy som sa pri nom nespravila (ak neratam rucne.Chcela by som sa spytat ci viete nejako poradit (but polohy alebo ine veci) ako by som sa mohla uvolnit a konecne dosiahnut orgazmus. Mne to NEVADI (ja si skor uzivam nase spojenie a jeho pritomnost jeho dotyky a bozky)ale jeho to VELMI TRAPI a ja neviem co s tym. dikes

noonaa

no baby,to ma uprimne mrzi kvoli vam,a zacnem byt za to vdacnejsia....tak by som vam to priala...no,ja si neviem uz teraz,ked som to zazila, predstavit,ze by som to nemala....ale viete,ked dosiahnete orgazmus inak,tak ten potencial tam je,mozno treba skusat

silvikl

nemyslim,ze to je o psychike zeny.....neviem ale,o com to je..no proste daktore zeny maju to stastie,daktore nie...iba dakych okolo 10 % zien na celom svete(ci kolko percent,no ale proste malo) sa dokaze urobimňt pri sexe...
noonaa,zavidim Ti,tebe teda je :-)

???

noonaa...to mas dobre....aj ja by som cela niekedy dosiahnut taky orgazmus..ale ked to nejde..co uz..som sa s tym zmierila

noonaa

preboha ludia,a ja mam za toto panbozkovi dakovat? ja sa to tu aj hanbim napisat,ja sa urobim z 10 milovani 9 x.... niekedy aj 2 x po sebe,ale to vynimocne...o com to potom je? o psychike zeny? alebo,ze si vie zena najst to miestecko,kde jej t robi dobre ana to sa susutredit? ja nechapem,mala som dvoch vaznych partnerov a u oboch soms tym nemala problem...tak som divna ja ? ked pisete,ze malo zien sa urobi?

silvikl

ja mam priatela dva roky,robime to asi rok aj desať mesiacov,ani ja som sa este tak neurobila,proste tak sa urobi len malo zien...uz ma to nestve,ked ma dokaze uspokojit inak..jazykoma tak.....nepoznam nijaku babu,ktora by sa urobila normalne pri sexe,tak sa netrapte

???

Ahojte, ja mam tiez taky isty problem...chodim s partnerom skoro rok a spali sme spolu hadam aj 40x ale este ani raz som nedosiahla orgazmus ked bol vo mne, vzdy len rucne..neviem, akoby som v posve nemala ziadne citlive miesto ktore by mi vyvolalo orgazmus..tiez ma to trapi niekedy po sexe, ze som neschopna, neviem sa urobit s partnerom, ale iba s rukou. Patrime asi medzi tie typy zien, ktore nikdy v zivote nedosiahneme orgazmus, pretoze nemame taky cit v posve ako niektore.Nie je to ziadna hamba, mozno mame ine kvality, ako tie, ktore sa urobia aj s partnerom. A ked vam poviem,ja som rada, ze sa moj partner urobi, mne staci nase spojenie, jeho bozky,blizkost a ruka :)

rocka

ja som na tom tak isto...orgazmus nemam vzdy ale staci mi jeho pritomnost a to ze jemu je fajn. orgazmus raz za cas mam vtedy ked som ja hore, lebo takuto polohu nemame casto...skoda

:)

Skus mu naznacit, nech ho vcas vytiahne a nespravi sa. Ked opadne to najvacsie vzrusenie uvidis ako mu to zrazu pojde:P