kde hladat muza

kamoska

večernica, ja som na nete každý deň, lebo mám nudnú prácu (ale vinikajúco platenú) a pokec mi beží na pozadí....za 2,5 roka som si písala s vyše 2000 chlapmi...všetko mám v archív...stretávala som sa v "lepších"obdobiach aj tri krát do týždňa a mám z toho iba tie moje závery, ktoré som uviedla nižšie. čiže napriek tomu , ž esom sa snažila privrieť obe oči, narazila som iba na ženatých (to mi dopredu nepovedali) alebo voľných, ktorí boli intelektuálne pre mňa neprijateľní, bez peňazí, väčšinou už unavení životom, bez akéhokoľvek konička, milovníci alkoholu, vysedávania po krčmách, alebo potom zase chlapi posadnutí cvičením a svojim telom, s predstavami, že ako 45 roční predsa nebudú žiť s babou nad 40, ved oni sú takí skvelí, že ich bude chcieť určite nejaká modelka.....ďalšia kategória bola taká, že chlapci asi v živote nepočuli o tom, že sa treba umývať a oblečenie by malo byť čisté.....no proste zúfalstvo....to radšej budem sama alebo budem mať "iba" mladého milenca, ktorý ma príde občas obšťastniť ako žiť s takými zúfalcami ako píšem vyššie....

linda55

myslím si, že to nie je ani tak o veku, aj keď sa mi to teraz ľahko hovorí... síce neviem, či tu mám čo povedať k téme.. keďže ste tu všetko asi staršie ako som ja..mám síce len 25rokov, ale ako aj vy píšete-že je ťažké stretnúť chlapa vo Vašo veku na ulici-tak aj ja mám ten problém. Po 7mich rokoch som sa rozišla s priateľom a odvtedy vždy natrafím len na \"soplákov\".. ideme s kamoškou napr.na disko a tam si pripadáme ako v škôle abo ako nejaké dozorkyne:-D a to mi minule jeden 18ročný tipoval, že mám 17!!! takže tiež mám problém zoznámiť sa s normálnym chalanom v približnom veku ako mám ja:o(

net

Myslis Danielle Steelovu?:) Tak v tom inak mas fakt pravdu! Pretoze v jej knihach, ci filmoch zalubenci nie su nikdy "detskeho" veku...zrely chlap a zrela zena...vidis fakt...tam je to uplne bezne ze nad 30, 40 rokov...pha! Rozpravky...tuto to takto preco nemoze byt??? Vsak ja mam problem natrafit po vonku na chlapcenskeho rovesnika nieto este vy! Vsak vravim ze same 15tky...bez srandy...asi sa odstahujem aspon do tej Blavy, heh :)...joooj, baby, nezufajte...treba to robit ako Vecernica :D

40tka

a co tie filmy aj teraz jeden ide, od Pilcerovej a Stylovej (neviem presne ako sa to pise sory).tam sa casto najdu dvaja v mojom veku a je z toho velka romanticka laska. to by som chcela poriadne sa zalubit.

net

Vecernica, inak mozem sa ta spytat ako si si nachatovala s tolkymi chalanmi?:). Teda, ja mam 23 rokov, priatela nemam, ale vobec mi to neprekaza, a na vydaj sa tak skoro nechystam, ak vobec, najprv chcem zabezpecit seba a este "zit"...deti by som casom chcela, ale asi tak okolo 30tky ci po...Ale naozaj by ma zaujimalo ako to je s tym netom...proste si napisala na plochu ze "nejaky volny chalan nad 40???" ci co :-p...diky moc :D...vies, mozno to budem potrebovat raz aj ja,,,tak nech viem :D

40tka

som rada ze v tom nie som sama lebo vo svojom okoli mam len manzelske pary alebo pary,ziaden single v mojom veku.joj

[zruseny12]

aj slobodny su dobry a maju presne take naroky ako slobodne zeny...preto sa taky tazko hladaju...lebo tiez zo svojich narokoch neustupia...

vecernica

jaj tych je plny net..zenacov ,okamzite som z takeho rande po tomto zisteni odchadzala. Zenaca nikdy toho sa treba vyvarovat a nezamilovat sa -ide to a nech mi nikto nehovori ze nie ,,

[zruseny12]

neviem,ale ty pises,ze len ty zenaty su dobri,ale nezda sa ti,ze pri zene moze byt uplne iny ako k tebe?vies,zenaty chlap sa inak sprava k milenke a inak k zene...

jarka000

najhoršie je, že v dnešnej dobe behá po svete viac žien ako mužov, tak je dosť ťažké nájsť jedného a takého,čo nám bude vyhovovať..ale horšie je, keď už takého stretnete a on je zadaný. Už sa mi to x-krát stalo...Myslela som, že je to "ten pravý"a zrazu sa z neho vyklul ženáč..neviem, čo z toho tí chlapi majú:(