Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

tehotenské a ovulačné testy

agaven

ja som si ich kupila je ich tamasi3ks dost to stoje lebo 3 roky som nemohla ostat tehotna no podla navodu najviac zafarb znamenal ano plod.dni no a nič neostala son a 1000sk v čudu nemam dob. skusenost ale test tehotnosti aj ten najlacnejš. no ten ukazal že som tehotna a na 24 den ukaže skor no a na 28 den som nemusela čakat či so tehotna ak chceš ostat skus po akte ležat na chrbte a nohy hore a ak chceš vedet kedy maš plod dni tak každe rano napr. o 7.00 meraj v zadku teplotu a ta najvižšia tep. to maš plod dni budeš mavat 36.2 napr ale 37.2 to plodne no asi 3 dni mesiac si meraj ja to viem potom som ostala tehotna mne to gynek povedal čau skus nekupuj nič zatial

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.