On mi v septembri odchadza..:(..umieram:-(((

Príspevok v téme: On mi v septembri odchadza..:(..umieram:-(((
yujila

caute...teraz akurat mesiac pred koncom prazdin som zacala riesit s jednym super chalanom este spolu nechodime ale nechyba vela....lenze je tu jeden problem ze on v semtembri odchadza do prvaku na strednej ....na internat..:'''''(((.... viem ze ho stretim ...lebo tam bude kopa baab ...a aj keby sme boli spolu tak by ma isto podviedol a to necchem....ja viem ze sa stmym neda nic robit...ale musela som to sem napisat.:((

gfhfhf

ale no tak. ty viešže ak je to ten pravý a má ťa naozaj rád tak ťa nepodvedie ale je len otázne či sa vám takýto vztah na diaľku bode páčiť..... a ak to ten pravý nie je tak sa na ňeho vykašli......s

ws

no ja som tak zacala xodit zac.maja pred 2 rokmi s mojim pritelom.w sept siel na ws a sme spolu doteraz a weruze ta wyska bola od mojho bydliska pekne daleko ale wzdy prisie tak raz za mesiac a zbehlo to.no a teraz sa mi nepodarilo dostat do toho mesta na ws ako on tak opat budeme 100km od seba ale myslim si,ze do nie je ziadna tragedia:))

petulika

no tak nedá mi nereagovať:)
nerozumiem ti..keď už píšeš s istotou-že by ma isto podviedol-tak načo sa s ním vôbec zaoberáš,keď už popredu "vieš" že ti bude neverný??
asi si ešte mladá, že? koľko máš rokov??