Citim sa ako spina

tinka228

bože o čom je táto debata? Handra chce byť handrou, tak ju tak nechajte. Nevidíte, že si nedá od nikoho povedať. Pripadá mi to celé vymyslené. Nejaká teenagerka sa cez prázdniny nudí a takto si kráti čas. Nemôžem proste uveriť, že reálne existuje dievča s jej myšlienkovými pochodmi.

lenulik:)

uz zase ste to robili?pocuvaj ma nerob to ak ta to stve ...fakt s anato vykasli.a opytala si s aho co si o tebe mysli?

handra

Lenulik: ano bola som s nmim ,, ehm. Ja s nim nemam ziaden vztah okrem kamaratskeho. a pochybujem ze nejaky dospely chlap by nieco cchel mat s hlupanou ako som ja

micacica

nehovorim ze to co si spravila bolo nejake skvele a ked sa citis mizerne tak to je uz len na tebe, ak vsak k nemu nieco citis tak mu to povedz na rovinu a nech ti to uz nerobi.. lebo sa k tebe bude spravat presne tak ako sa podpisujes.. inak ak sa ti to s nim paci /o com pochybujem zeby sa ti to nepacilo:]/ tak to s nim rob dalej a nemaj potom vycitky lebo si to budes potom omielat dookola a praskne ti z toho hlava,len na to neskoc zhurta a nehrn sa do sexu bezhlavo, lebo takyto chlap takymto ide iba o sex s mladsou cicuskou a tom by ti chlapi mohli roypravat totizto kamosim sa asi s 5 v tomto veku a vsetci su toho nazoru ze pod 20 iba pre sex. tak bacha dievca aby ti neublizil a potom budes lutovat..