Poradte mi jedálny lístok........pls

jackob

inak tanecnica sry ze vyuzivam tvoje forum...tak aaspom skusim poradit ...ako napr nizkoklaoricke su vajecny bielok...melon uhorka (mno vlastne skoro setka zelenina a o trochu menej ovocie)
aj zavarana zel a ovoc... decka vyziva
..Cottage Cheese..jogurty (ale len nizkotucne :) nizkotucny tvaroh ... a nejedz vecer ked si hladna tak si povedz ze to vydrzis do rana a rano us nebudes mat bud chud a ked aj ej tak to lahsie spalis :)

jackob

mno dik za stranky porem to ..
a mno mne ani peniaze neponukaju ble len sa vyhrazaju ze ked nepriberem tak mi spravi jedalnicek doktorka a to este len pooootom bude des

:-)

glykemicky index najdes tuto -odkaz odstránený- -odkaz odstránený-
a denzitu najdes aj na obaloch, to je vlastne energeticka hodnota danej potraviny...ja som tiez kedysi mala tvoj problem, boal som moc chuda, kazdy do mna hustil, zem mam pribrat, babka mi dokonca ponukla za kazde kilo naviac 1000 sk a ja tapa som aj tak odmietla pribrat.. kolko som si mohla zarobit :D

jackob

ale tak ja nevyzeram ako kostra zase nesom as tak chudy podla mna je to celkom nermalne a mam celkom aj svaly bo som od skolky as donedavna sportoval doost aktivne
a tak ok tak svalo viac nikdy neuskodi ale tak ked mam jest tolko kj jak mi kazala doktorka tak straaasne priberiem ..
a inak sak ok nevazim vela ale tak to je normalne lebo som nizky tak potm som uplne v pohode si myslim

:-)

jackob, ked priberies naberies trosku svalojvej hmoty, tak ti to neublizi, len pomoze, budes balit baby na pekne svalnate telo ;-) .. a pribrat sa da aj zo zdravych potavin, len musis spapat viac kalorii ako vydas, zaklad priberania :P ..kotko vlastne vazis a merias?

poliewoocka

Jackob, skus pribrat svalovu hmotu. Je to pekne, take vyrysovane telo. Neboj, tukom sa neobalis, aspon nebudes vyzerat ako kostra. Preferuj potraviny, ktore spomenula ":-)".

jackob

mno hej ale ked ja neviem ani nechcem dvakrat pribrat mne to takto uplne vyhovuje len nechapem co sa do toho doktorka stara sak jem zdrave veci tak to je lepsia jak kebyze mam nadvahu alebo tak ..... nechapem co maju s tim vsetci okolo problem ked mne to vyhovuje a je to moja vec