tampony

Príspevok v téme: tampony
milli 111

Ahojte ked som si isla prvy krat zaviest tampon neslo to a neslo to ani na drhuh,trety,stvrty krat v august idem na dovolenku na desat dni a mam mat kramy prvych sedem dni termín dovolenky som ovplivnit nemohla nemozem a ani nebudem moct.je mozne ze som ho nezavadzala spravne vie my niekto poradit nechcem aby my kramy znicli dovolenku na ktoru sa trasne tesim.

milli 11

skusala som to ob light flow ale zajta si kupim tie s aplikatorom ale myslim ze neviem uvolnt musím skusat a verim ze sa to podary

mirka 23

No je normálne, že sa tampón vo vani nasiakne. Tampón treba po kúpaní hneď vybrať. A keď ti presakuje tampón tak máš asi silnejšiu menštruáciu.

no ja

No mne sa to zo zaciatku tiez nedarilo,ked som zacinala,a takisto som velmi rychlo prisla na to,ze mi taky o.b normal pocas silnych dni staci na MENEJ ako hodinu.Dokonca sa mi stalo,ze som mala tampon dobre zavedeny,a napriek tomu sa nasiakol vo vani vodou,no toto mi niekto vysvetlite!! 2x sa mi stalo,odvtedy sa nikdy nekupem ked mam svoje dni,pritom skutocne ten tampon necitim,je dobre zavedeny.Co mam velku,alebo co?:-p Tolko o mne :-/. Musis proste skusat,raz sa to podari :-).Drzim palceky

mirka 23

No ja som si práve tie s aplikátorom nevedela zaviezť. Najlepšie sú OB, najľahšie sa zavádzajú. Na začiatok skús OB pro comfort mini, také modré, sú úplne tenké.

machulka006

si ešte panna? ak áno, je to možno tým, že ti nejde zaviesť tampon... skús tie s aplikatorom : TAMPAX, prípadne O.B. tie mini, možnotie sa ti podaria zaviesť...