chudnutie -Bodyter

patocsová

no ahojte, včera som prvýkrát na Body, bolo to super. vyskúšali sme všetkých 10 programov, bolo to super. niektoré neboli zrovna príjemné, ale bol jeden, pri ktorom som sa len smiala. šteglilo ma to :-). plán mám nastavený.každý týždeň 2 krát, + jeden lymfo to 5 týždňov.nejesť po 18.00 a veľa piť. už sa teším.majte sa

patocsová

ahoj baby,ja idem prvý krát v pondelok( o 4 dni) som veľmi zvedavá. ja mám problém hlavne s makkou celulitídou a s bruškom. podľa toho, čo tu píšete, asi mám nádej na ploché bruško!!!!
čau

lucka

tak už som bola prvý krát, mám z toho dobrý pocit, som taká lahšia.
teším sa ako to bude pokračovať a som aj zvedavá.

lucka

jééj baby, normálne ste ma dostali, asi sa na to dám aj ja. dnes tam zavolám a objednám sa. nie som síce z tn, ale mám to nejakých 25km do trenčína, tak čo už nespravím pre krásu.
potom napíšem ako som dopadla, zatial čo som čítala na nete sú samé dobré reakcie, tak hádam na tom niečo bude.

zuza*

elus/ aj ja tam chodím a mám v podstate podobné skúsenosti ako ty, ja som spokojná a to je pravda, že schudneš a vyformuješ postavu presne tam kde je to treba, pretože keď chudneš diétou, tak ako prvé schudneš na prsiach a tvári, aspoň podla mojich skúseností.
ale pri tomto si sama určíš ktoré partie potrebuješ zmenšiť a vyformovať.
ja som tiež spokojná.

elus

no, ja na to chodím stále už som si kupovala druhú pernamentku a som nadmieru spokojná. Pekne ti to pomože vytvarovať telo. Že schudneš to je jasné, ale najlepšie je, že schudneš tam kde potrebuješ schudnúť.
Ja som sikúpila prvú pernamentku poctivo som tam chodila a tak po 5-6tom raze som začala pozorovať úbytky. Hlavne to vidieť na oblečení, druhú pernamentku som si kúpila len tak na domodelovanie niektorých partíí :)
Takže ja mám dobrú skúsenosť.