chudnutie -Bodyter

avee

asi nie, hlavne ma teda nicim neostrikala, a neležíš v mokrom, ale práveže to hreje.
a ja som teda dosť citlivá, ale nebolo to nejak nepríjemné.
a ešte netrvá ten program 20min, ale asi 45-50, tak to asi nebude to isté, ale celkom by ma zaujímalo na čom si to bola:)

anka

bodyter je ten pristroj co vas opasu ostriekaju tekutinou a vy potom lezite urc cas asi 20min v mokrom, chladnom , je vam pritom vselijak zima, a bustaju do vas elektrinu co picha ako keby vas dakto bodal bilionami stupenymi spendlikami??? ak je to to tak na to ma uz nik nenahovori!!! uz auch!
pls odpiskajte pokial je uz daco lepsie ako hento co som absolvovala tak budu rada lebo hento je fakt hroza
papa

zuza*

vraj je,ale neviem kde ani ako sa to volá, ale dnes idem na to do trenčína, tak sa opýtam kde presne je to v Ba.

zuza*

jeej,díky baby,no ja už veselo chudnem, je to fakt sranda, ale treba to vyskúšať, pretože to sa ani nedá popísať čo to je zač, ale vždy keď odtial idem cítim sa ako keby som celý deň makala v posilke a pritom hodinu ležím na lehátku :)
a sú mi volné nohavice :)

avee

4-5 cm je v pohode,ja som tiež schudla tak podobne,už si presme číslo nepamatám,ale ja som ani na objem moc chudnúť nepotrebovala,mne išlo hlavne o spevnenie a o tú hnusnú celulitídu..
ale čím je človek silnejší tým sú aj úbytky vačšie,so mnou tam chodila jedna pani a tá dala dole 12cm z brucha,ale tá bola fakt objemnejšia:)
a celulitídu som mala takú strednú..

elus

ahoj, prosim ta a kolko si asi schudla??
a celulitídu si mala v akom stave,ked ti ju uplne vyhladilo??
ja rozmyslam,ze sa na to dam ale ja mam celulitídu fakt hroznú.a schudnút by som potrebovala tak 4-5 cm z obvodu brucha.je to realne??