čo to znamená?

Príspevok v téme: čo to znamená?
kvetinka83

Ahojte. Mám 25, od januára neužívam antikoncepciu, od marca mám pravidelnú menštruáciu, naposledy minulý piatok. Problém je ale v tom, že posledné dva týždne mi po aj miernom stlačení prsníka vyteká tekutina, myslím si, že mlieko. Alebo to môže byť aj niečo iné? Prosím vás, poradte mi, dosť ma to trápi, lebo mám aj prsníky citlivejšie

kvetinka83

už viem čo to je...Suvisi to s tým Sulpiridom a volá sa to HYPERPROLAKTINEMIA (zvýšené vylučovanie laktačného hormonu).

kvetinka83

ten dr. tam nebol, v pondelok skusim. Ešte som zabudla napisať, že beriem liek SULPIRID BELUPO a ten má v upozornení niečo také, že by ho nemali užívať ľudia, ktorí majú zvýšenú laktačnú činnosť. Aj to to môžem byť, ne?

mudra sova

No vsak hej "myslim si" si napisala, ale na to nemysli, lebo to byt nemoze :-).
Podla mna radsej tomu lekarovi ozaj zavolaj a neodkladaj. Radsej sa presvedcit ze is o.k, ako potom lutovat. Ale tiez si myslim ze to bude nieco hormonalne, ale to je tiez dost blbe. Cloveku take lieky rozhadzu hormony pocas aj po vysadeni :-(
Daj potom vediet ako si dopadla. Bude to vsak o.k.

dada

nie si pred menzesom?vtedy bývajú prsia u väčšiny žien citlivejšie,niektorím pri stačení vyteká tekutina,je to hormónmy,zbytočne nestresuj

mudra sova

Moja...neviem ci spravne chapem tvoju otazku, ale pokia ano, tak ked mas 25 by si mala vediet ze mlieko ako take vyteka iba pri dojceni...tak pokial nedojcis, tak je to dost primitivna otazka...mozes tam mat cystu, zapal,, nieco hormonalne hocico...chod na sono pre istotu.