stale hnacky pomoze mi uz len psycholog????

lejn

RNG chcem sa ta opytat jednu vec nasli mi bacil escherichia coli ale ze vraj je neskodny ze nie je patologicky ale na vysledku v naleze mam napisane len ten prazit nie je napisane ze je neskodny je to naouaj tak nemam sa coho obavat?

[zruseny12]

dakujem Mira,ja mam strasne rada jablka...a ked mi prichadzalo zle prave mi pomahali len jablka...a niekedy som jedla len jablka,lebo fakt to bolo jedine jedlo, co mi nerobilo zle...ale jedla som len jeden den a druhy den som uz musela jest poriadne...lebo uz sa ozyval zaludok...ale ,dokazem zjes tolko jablk 2kg,i ked normalne jem...mam strasne rada jablka,jasne ze musia mi aj chutit...musi to byt dobra odroda a chutne...prakticky ja mam rada vsetko ovocie...neviem si ani predstavit leto bez neho...precitam si ten clanok...diky

mira

Maria, o kys. fytovej si prečítaj na str. www.toxicology.emtrading.cz článok z novembra 2006. Okrem toho kys. fytovú ľahko odbúraš ak skvasíš obilninu kváskom za 1 hodinu, alebo sojovou pastou miso. Výrobky kvasené priem. kvasnicami nie sú vhodné.
Jblko v kombinácii s obilninou spôsobí kvasenie tak, že sa nevylučujú enzýmy alfa amyláza na kvasenie obilniny. To je iný enzým ako z jablka. Kvasí tu nestrávená obilnina.
Preto ovocie nekombinovať s ničím !!! /Jedine s pár zrnkami soli./
No a 2 kg jabĺk, to je extrém, ja by som to nezniesla.

[zruseny12]

Ahoj lejn,ja som bola na gastre na GASTROFIBROSKOPII,a ze vraj zaludok je v poriadku/to som vedela aj ja,i ked mi prichadzalo,zle,ale to je skor z TETANIE,na zvracanie...a tak az na umretie...ale, ze vraj mam dost aj kyseliny zaludocnej aj zvierac je ok...ale na vysledky z TENKEHO CREVA CAKAM,A NA ALERGIE KRV MI BRALI/KRAVSKE MLIEKO A pod.veci V SEPTEMBRI/...ZELEZA MAM, ZE VRAJ DOST,ALE JA SOM AKURAT PRED ODBEROM KRVI TYZDEN PILA KOZIE MLIEKO-ROBILO MI VELMI DOBRE/ZE VRAJ VELMI DOBRE POSOBI NA ZALUDOK A TRAVENIE/...v septembri by mali byt vysledky...vsetky...a hned sa chcem objednat na kvapku krvi,lebo to robi ten isty lekar ako mi robil gastrofibroskopiu.../jaj,ale nic moc,cele telo sa mi triaslo,to bude asi tym,ze sa mi stiahlo hrdlo a ta hadicka ma asi drela v hrdle...fuuuuj...ale uz to mam za sebou tak som stastna...:0))))..../no uvidim v septembri,co bude...lebo mne maju potvrdit,alebo vyvratit CELIAKIU...

lejn

mariaa tak ako si dopadla u lekara ci si este nebola? ja som dnes bola ale taka vytocena som uz dlho nebola uz len na to ze som tri hodiny cakala v cakarni.. ale nenasli mi nic zeby som mala byt alegicka pri tom som si bola ze som na mlieko urcite alegicka lebo to mi fakt nerobi dobre ale nic...zase nevedeli co so mnou tak ma poslali na infekcne neviem na co fakt ked vsetko mam v poriadku neviem ci to nebude zbytocne tam ist... tak ja len tolko ozvi sa

RNG

lejn, bolesti pod pupkom su crevne, obvykle z kvasenia v crevach pri nedostatku zaludocnych kyselin alebo niektorych enzymov.
Sustematicke hnacky vedu k zapalovym procesom, plunnatost k divertikulam a moze to viest az ku vaznemu poskodeniu ctriev, Crohnovej chorobe.
Preto treba creva co najskor precistit, detoxifikovat, jest dostatok vlaknin, nasadit spravne probiotika a upravit hladinu kyselin(Betain HCl) a enzymov(pancreatine, Multi enzyme, bromelaine a enzymi z papaje.)

RNG

obvykle postou na dobierku to trva 1 az 3 dni, ako ma informovali zo Slovenska.
Ak je to dlhsie, pourgujte predavacky.