mizerny stvrtok

Príspevok v téme: mizerny stvrtok
...

dnes mam fakt dost dost zly den ...som na dne bojim sa zajtrajsieho rana aj toho co bude dalej ....zivot je nieco co podla mna dal panboh ludom aby sa trapili a nakoniec od utrapenia aj umreli ....som uplne mimo z toho ....je to pocit neopisatelny strasny ked sa vam chce kricat a plakat no nejde .....je to ako s tym vtipom ..sadni si na kolajnice ono ta to prejde ....

...

je to s5 a ironiou je ze je o5 stvrtok a je to este horsie ..no nevravim ze je mizerne mne len som nestastna moc ak to mozem takto povedat .neviem ani co pisat som vsituacii kedy neviem vycuvat ani nevime ako dalej a to je vtom ze je to vnutorny pocit ...je to strasne fakt

[zruseny12]

pomaly,hlavne nemysli na blbe myslienky a casom sa to opravi,len musis trochu chciet aj ty...lebo samo vsetko nepride aj clovek musi chciet...ja som vcera tiez vsetko videla cierne..dnes je to lepsie,ale aj ja sa snazim mysliet tak aby som si toto nepripominala...co bolo,bolo ide sa dalej...je to dokonca veta cloveka,co ma sklamal/mozno,ze to bolo len nedorozumenie,ale ja to beriem ako sklamanie/:0((((...

...

...hmmmm no mna brzdi tiez par veci ...co sa stali v minulosti ..mam akysi blok pred ludmi a velmi tazko sa niekomu otvorim ...a teraz sa stalo a nieze by som si bola toho cloveka nejak extra moc pripustila ale.....stalo sa viem ze musim ist dalej ale neviem ako je mi mizerne

[zruseny12]

vies,mna trepia par veci,len strucne...mam zdr.probl.koli ktorym uz nemozem tak zit ako predtym,nemozem si najst pracu,prisla som o nieco...co tu nebudem hadam ani pisat...ale,snazim sa stale zit tak aby som sa netrapila,ale jasne,ze stale to nejde,preto ta chapem....vies,ty ked si mlada a zdrava zameraj sa na pracu skolu,alebo neviem nieco zacni robit....si volna,nikto ta neobmedzuje...a zacnes odznova....a najdes si aj inych znamich...vies vsade sa najdu nejaky ludia aj tu ked chodim po fore atd.nete...tiez sa najdu vselijaky ludia...treba si dat len pozor a nepripustit si ich k telu,hoci to ide tazko....ja som uz vela kkrat narazila na takych....a zistila som aj taku vec...ze cim viac su ludia mylsi ku cloveku tym su falosnejsi...medziludske vztahy su uz raz take a my na nich nic nezmenime....musime len to nejak prezit atd.u nas uz neprsi len nie je pekne ako hlasili 31st.este si sa pytala kto ma sklamal,v zivote ma vela ludi sklamalo...a myslim,ze este aj sklame,ludia reaguju na dobu a tou dobou sa menia...

...

ok no dakujem za radu nieje to o tom ze som chudera ale citim sa tak vtedy to bol taky super pocit lebo sa o mna niekto zaujimal a to nikdy predtym ....jaj viem ze musim ist dalej bez nich ....len mi je za tym vsetkym luto naozaj ...a tak mi povedz co ta trapi kto ta to sklamal?

[zruseny12]

tiez zijem v meste kde mi vela ludi ublizilo a stretavam sa s nimi,ale prejdem okolo nich a hotovo...viem,ze je to tazke,velmi...ale zivot je aj tak pekny,aj ked rozdava take rany....

[zruseny12]

prajem ti pekny den....nie si ziadna chudera,myslis,ze ked sa s nimi nestretavas tak si nieco menej,stale mas hodnotu cloveka ktory si zasluzi zit a byt stastny...s nimi alebo bez nich...najdi si inych kamaratov a daj si na nich uz pozor,nepripustaj si ich k telu az tak blizko...
mam rodinu....