Mam pocit ze sa mi zacina darit..ale mam z toho strach .:-(

Príspevok v téme: Mam pocit ze sa mi zacina darit..ale mam z toho strach .:-(
ivetkaaaallo

prestahovali sme sa z mesta na dedinu..nikdy pred tym som v meste nemala moc kamaratov...takych s ktorymi som chodila vonka asi 3 ...a viac ludi som poznala len tak ze sme sa zdravili...bola som nestasna mala som depky... ze ma nik nema rad ze nemam kamaratov...nerada som chodilado spolocnosti proste nic....komplexy...teraz tu ?...mam kamaratov no byvam tu len 3 tyzdne..ale mam ich asi 20 ... kazdy ma tu vola von...aj ked nie aidem sama tak vzdy sa ku niekomu mozem pridat... je to tu super...zacinam mat rada spolocnost....zacinam verit ze aj ja by som mohla byt stasna...len sa to bojim pripustit...aby som to nestrtila..ze zacnem si mysliet ze som napr oblubena alebo ze mi je dobre... a ze mi zacne byt zase zle a zacnem byt nestasna..je to normalne?..a este do toho si zacinam namyslat ze tii kamrati ma nejaku radi ..popri tom nemam na to dovod..spravaju sa ku mne pekne..ale mam z otroho obavy...je to divne?..akoby som mala potrebu sa vnutorne triznit....ci co to...(maam 14 rokov)

ivetkaaaallo

vaazim vazim..:-)..som strasne rada ze ich mam ...moc ich lubim ..uzasni su..len ja sa vazne bojim ...ze sa nieco pokazi....ach preco sa ja musim stale tak triiznit..:(nechapem

ivetkaaaallo

ja som si uz stihla svimnut ze tu drzia vsetci spolu..tak mysliite ze to nieje sen?...bojim sa ze ak sa dam strhnut do toho vyyru ze sa sklamem...ja sa pokusim..dakujem vam za podporu..:-*

Dr jajboli

Je to v poriadku, keby si ťa neobľúbili, tak by ťa predsa nevolali von. Máš skutočne komplexy, naber trochu sebavedomia a sebaistoty, musíš si viac veriť. Mesto je iné, na dedine ľudia držia všetci spolu. Snaž sa aj ty byť ku nim milá. Vychutnaj si prázdniny a nových priateľov. Bude to ako v Bewerly Hils...Držím ti palce

panča

neboj, nie je to sen :). Na dedine su ludia trosku ini, ako v meste. Ked som kedysi travievala prazniny u babky, vzdy som mala okolo seba mnozstvo ludi a stale som spoznavala novych. Bud rada, ze je to tak ako je a uzi si krasne prazdniny