Kolko cvicit? Ako dlho?

DonMistr

Ja odporúčam minimálne 40min až 1h.
Ked chceš schudnúť zober do rúk jedno rúčky každá aspoň 3-4kg a zabehni aspoň 3km aj viac a striedavo pri behu zdvíhaj ruky.A ked chceš objem začni z brutalitou daj si také závažie ktoré dokážeš zdvihnúť 8x 3-4 serie minimálne váha pre začiatočníka 30kg pričom on sám váži 58 až 60kg.Ak makáš na sebe polroka až rok tak sa nepokúšaj zdvíhať 30kg pridaj závažie.

Margima

Ja mám sedavé zamestnanie, síce popritom sa aj pohybujem,popritom mám vabavovačky v meste ale keď prídem domov z roboty, tak tam mám deti, veľkú záhradu, idem na bycikli do obchodu to je ca tri hodiny pohybu, vidíte a zvlášť cvičiť ani nemusím....

terkita

ja cvičím 3 x do týždňa 40 minút stepper a potom cviky na brucho...a chudnem....začínala som však postupne..najprv 15 minút stepper potom 20 minút...postupne som si pridávala...keď vo fitku nie je voľný stepper idem na 40 minút na bežiaci pás...nebežím idem rýchlim krokom :)

Dia578667

Ideal 3x v týždni najprv 20-30 min kardio (beh, byciklovanie,..) potom posilňovanie cca 1hodinu, dlhšie ani veľmi netreba, a najdôležitejšie, zmeniť stravu lebo inak mozes cvičiť koľko chces...a take sprostosti čo píše dendilek nepocuvaj

neries

ja najprv robim roztahovacku asi 5 minut potom sa rozskacem an nejaku crazy hudbu asi tam 10 minut ..potom robim 10 minut posilnovanie tipicke brusaky atd .a. potom na stacionarnom do tych 45 minut aby to bolo

neries

chalani maju ine spalovanie dokaze skor schudnut rychloa to bez toho aby sa im nejako narusil metabolizmus alebo to bol extremny zasah do ich organizmu .....ja cvicim min 45 minut telo zacina poriadne spalovat po 30 minutach ..ale splauje aj do vtedy cize je uplne v pohode ked cvicis 20 minut denne vysledky budu viditelne neboj hlavne ze nieco robis pre svoje telo ...ci uz behas alebo bicyklujes alebo plavas alebo robis len nejake lahke cvicenia pred tv ...

dot

Telo spotrebuva energiu od zaciatku cvicenia, len asi po 20 min. sa jej vydaj este zvysi. Idealne je cvicit denne 20 minut, ja osobne cvicim 3x tyzdenne hodinu.