Ako vyformovat zadok?

Príspevok v téme: Ako vyformovat zadok?
plem-plem

ahojte, som so sebou vcelku spokojna, az na nazov temy :D mam 20 rokov, 58kg, 88-63-100(!!!) a nie je to iba sirokou panvou :( prakticky s celym svojim telom som spokojna, jasne ze by sa pridali napr dlhsie nohy, alebo menej kruhov pod ocami :D ale vo svojich 20. rokoch, mam ochabnuty mlandravy a podla mna dost velky zadok.. idealna kalkulacka povedala, ze na obvod pasu by som mala mat zadok 92cm.. mne by ich stacilo aj 94 :D ale nie 100:( da sa s tym nieco robit? (p.s. som typ hrusky.. vsetko sa mi lepi na riť :( aj ked nemam problem s udrzanim hmotnosti.)

Terusa

mam taky problém chcem zvečšiť a vyformovať zadok cvičením za čo najkratšiu dobu može mi prosim nekdo pomoc

dusicka

Ahojte baby, no ja mam tiez podobny problem ako hanadeka alebo plem-plem, mam siroke stehna na moju postavu fakt siroke a vyzera to hrozne, vahu mam zevraj primeranu okolo 62kg/173cm, ale celkovo mam postavu nevyformovanu. Cvicim aj osobneho trenera som oslovila ,ale je velmi drahy. no chodim aj na earobik, ale ja neviem, ci to vydrzim aspon tie 3 mesiace, lebo zevraj po takej dobe uvidim vysledok..

plem-plem

prepacte tie znasobene odkazy :( stale ked som dala refresh tak tam posledny pridalo :( neviem preco.. myslela som ze kod treba stale davat odznova.. *scratch*

plem-plem

dakujem polievocka za pripomenutie.. ano tie cviky poznam, asi to bude chciet viac serii a mozno aj dvojfazove "treningy" rozmyslala som nad tancovanim.. neprida sa niekto? ohniva latina kosice :D

plem-plem

dakujem polievocka za pripomenutie.. ano tie cviky poznam, asi to bude chciet viac serii a mozno aj dvojfazove "treningy" rozmyslala som nad tancovanim.. neprida sa niekto? ohniva latina kosice :D

poliewoocka

Skusala si zanozovanie? Zastan si ku stolicke, jemne drz stabilitu a zanozuj, pricom vedome napinaj sedacie svaly. Dalsie dva, okrem tohto patria tiez medzi moje oblubene:)
Prvy:
zastan si na stvornozky a dvihaj nohy bud pokrcene v kolene v pravom uhle alebo komplet vystrete
Druhy:
lahni si na chrbat, nohy na sirku ramien pokrcene v kolene asi v 90 stupnovom uhle, ruky volnw pri tele a dvihaj panvu