Scervenala koza na vnutornej strane stehna

Príspevok v téme: Scervenala koza na vnutornej strane stehna
portable

Ludia mam taky problem po niejakej namahavej cinostio pri ktorej sa spotim a tk sa mi stava ze mam ta ke zacervenale vnutorne strany stehien tesne pod rozkrokom... o rozkrok nejde len to pali a nemozem byt aktivny potom je nato niejaka finta? je to tym ze sa moc spotim a niejako mi spodne pradlo poskriabe kozu? co mam robit?

sdfg

To: Mychael cav a uz ti to preslo? mne ostala taka hneda skvrna na tom mieste chystam sa ist uz konecne sportovat len sa bojim aby sa to zas nevratilo dost blby pocit pri behu(stipalo to jak ......)

mychael

TO: sdfg: caw neviem ti povedat ako sa ta mast vola, lebo vobec tam nie je nazov, to mi pripravovali a miesali priamo v lekarni do takeho teglika

sdfg

a to GSE je co prosim ta inak ta koza uz nie je cervena a ani to nestipe som to mazal tym sudokremom len je taka do hneda v tych miestach ako to bolo cervene treba to mazat dalej alebo sa to samo upravi

RNG

mne zabera na zapareniny zmes kokosoveho oleja cukru a par kvapiek GSE(1 lyzica kokosaku, 1.5 lyzice jemneho praskoveho cukru a 5 kvapiek GSE).
Inac mozes vynechat praskovy cukor, ale s cuktom to reaguje velmi rychlo

sdfg

To: Mychael Nazdarek ako sa ta mast vola ja som s tym bol u obvodneho a ten mi predpisal ten canesten ale to je na plesne a podla mna to je klasicka zaparenina zatial to mazem asi dva dni mastou sudokrem trosku to ustupilo koza uz nie je cervena ale taka do hneda tak ja neviem inak da sa 100% zistit ze ci to je zaparenina alebo pliesen? aky je v tom rozdiel? vdaka

mychael

ja mam ten isty problem, bol som s tym u koznej a predpisala mi nejaku mast na to, aplikuje sa to 2-krat za den, ale tu mast ti daju asi len na recept, lebo oni ju pripravuju priamo v lekarni - to namiesanie trvalo taku pol hodinu.

sdfg

Podarilo sa ti vyriesit ja mam podobny problem ked sa spotim tak sa mi na vnutornej strane stehna spravi cerveny flak v tych miestach ako sa koza sucha o slipy skusal som canesten ale neako to nezabera porad neaky iny krem vdaka

borovica

Na zapareniny by som ten lamisil nedávala. Ten sa skôr doporučuje na plesne. Skôr tam pomôžu prípravky na zaparenie čo sa dávajú aj pre deti. Púder zase veľmi vysušuje a ak má kožu suchú ešte mu to viacej vysusí.

jaja

nazdarek, tomu s aodborne povie z zaparenina-intertrigo, u mozov je to caste, najma v tej oblasti, s kt.mas problem ty.Moj oco to mal, a muselo ho to uz fakt stvat ked sa mna opytal.mam za sebou zdravotnu, a ak mozem poradit najhorsie co mozes spravit je zasypat to pudrami, zalezi to od stadia v akom to mas, moze pomoct aj spominany Pytiol,ale ZARUCENE pomoce LAMYSIL kupis v lekarni je to mala tuba masli asi za 170sk ale zarucene sa to oplati, drzim palce....