Menzes po kyretáži

babka40

Ahojte, ja som bola na kyret 19.9,doteraz som menzes nedostala, lekár vravel ze je to ôk, no mam pochybnosti, mam migrény, bolesti ako pri menzes no nič. Mam 44 rokov, akurát rozmýšľam o nejakej konzultácii u iného gynekológa, tak uvidím.

Maja1964

Ja som absolvovala kyretaz minuly tyzden,odvtedy vkuse krvacam,podla doktorky je to bežný stav,vraj zeny krvacaju aj 2 tyzdne,ked neprestanem,tak zrejme kyretaž zopakuju

jezibabka59

ja som absolvovala kyretaz pred dvoma tyzdnami mam 52 rokov ,dnes som si bola pre vysledky z histologie,po tej starnke je vsetko ok ,ale vraj mam zväcsenu maternicu tak by som ju mala dat von,lebo krvacanie sa mi bude opakovat..........ja neviem

jezibabka59

ja som absolvovala kyretaz pred dvoma tyzdnami mam 52 rokov ,dnes som si bola pre vysledky z histologie,po tej starnke je vsetko ok ,ale vraj mam zväcsenu maternicu tak by som ju mala dat von,lebo krvacanie sa mi bude opakovat..........ja neviem

Elis7778

baby a čo sa to vlastne robí pri tej kyretáži?normálka chirurgicky režú ,že máte jazvu alebo sa to robí cez pošvu ten výškrab?

eryxia

Jarka,kyretáž mi robili pri narkóze, a vyberali mi aj miómy a polyp. V nemocnici som bola 1/2 dňa, potom som doma 4 dni ležala.

jarka36

Ahoj eryxia.
Prosím ťa, môžeš mi o tej kyretáži napísať niečo viac? Ja mám zlé výsledky z kultivácie, už 3-krát a doktorka ma posiela do nemocnice na kyretáž-čistenie.Ako to prebieha a koľko si bola v nemocnici.Ďakujem.

huliiii

ja som dostala po mesiaci,a potom som mala pravidelne asi 2 roky, terz mi zase blbne , niekedy mam po 2 tyzdnoch a niekedy 2 mes nic. Ale to suvisi asi uz s prechodom
moja kamoska napriklad nedostala vobec...ale to hovorim o veku po 45