Hned po sexe

nikatika

ja sa chcem opytat ci to ze idem po tom hned na wc moze mat vplyv na otehotnenie. Chceli by sme babo ale nedari sa..a tak rozmyslam ci nie je chyba aj to ze idem rychlo po sexe na wc, ze to jednoducho skoro vsetko zo mna vytecie a tak tie male potvorky vlastne maju ovela mensiu sancu sa dostat tam kam treba..

jela.

no všetci tu píšete sprcha, ale čo ak sú mladí a robia to v detskej izbe a v obývačke majú rodičov? A robia to tajne? To do sprchy ísť nemôžu. Alebo ak to robia v aute, na diskotéke, v kancelárii alebo kde taká možnosť nie je?

madman

chvilu som pri nom, kym necitim, ze to pojde von, alebo podla svojej nalady .. a potom behom na WC ... a pekne krasne sprcha co najskor, ako je len mozne. ja ak sa neosprchujem, mozem do 3 dni cakat na mykozu...

nikavero

myslim ze sprcha je logicke pokracovanie... obaja sa tam krasne schladime, navzajom poumyvame, namydlime, vysusime a spat do postielky:)) a ak sme v situacii kde sprcha nie je v dispozicii, tak stacia vreckovky

baby

maj servitky po ruke a ked sa spravi, tak si to zachyt servitkou a mozete aj v posteli potom este lezat a nic nebude spinave... potom date sprchu a mozete pokracovat...

kesdgl

co robim ja ?xvilu lezim na posteli ked sa mi xce a potom idem na wc aby to vytieklo a umyjem sa antibakterialnym mydlom a priatel to iste to je vsetko ale ked s ami nexce spim az do rana

rastomt

Naco zase taka ista tema? Nedavno tu taka bola. No co,spravim sa do baby,samozrejme ze to zacne vytekat,tak hadam nebudeme pri sebe lezat a ono to tiect na postel...vsak by bolo vsetko zasrate...Takze nebud taka mudra IWANA, je jasne,ze treba hned utekat na wc,dat to zo seba prec,ist na chvilku do kupelky,oplachnut to este aj vodou(nie osprchovat sa,to az neskor,alebo rano,to je jedno) a az potom spat do postielky ku drahemu a muchlovat sa.