Holky, vsetky sme krasne;)

Príspevok v téme: Holky, vsetky sme krasne;)
karotka

Ahojte=)
vzhladom na dnesny trend kultu tela a krasy som myslela, ze by sme mohli zalozit takuto temu, hladat na sebe krasne veci, objavit v sebe zenskost, pomocou inych dievcat (a mozno aj chlapcov?) skusit zmenit pohlad na seba...=) k pozitivnemu.....a nejakymi tipmi prispiet k tomu, aby sme na sebe sikovne vedeli zvyraznit krasu a osobitost;) viac hlav-viac rozumu=)
mnoho krasnych slecien si o sebe mysli opak...treba to zmenit....;)

karotka

clovek zavidi ale ludom, ktorych v laske nema....ked niekoho mam rada tak mu to, co by som zavidela vlastne doprajem...
takze ti kt ta maju radi a ty ich ti pokrytecky zavidiet nebudu...a to je dolezite..ostatnych mozeme okaslat...=)

desdemona

diki...to ma fakt potešilo:D.. ale nie.
No s tým problém asi nemám, že by mi ľudia mohli závidieť. A to by som ani nechcela. V konečnom dôsledku, som spokojná s tým kto som. Len ma niekedy trápi, že keď idem s kamarátkami po ulici, zvyčajne to nie som ja, za ktorou sa "ten pekný" otočí.

[zruseny12]

desdemona,vies ludia si aj tak o tebe budu mysliet, co chcu a mozes byt krasna,bezchybicky krasy...a vies ,co ich k tomu bude viest?ZAVIST...takze clovek si nevyberie....ci je pekny ,ci skaredy, ludia mu pokoj nedaju...

karotka

ja tiez:D niekedy sa citim fajn a neriesim=) ale niekedy zas....sledujem sa este aj v odraze lyzicky:D a stale premyslam, co je na mne chybne....preco sa vlastne sama sebe nepacim...chcelo by to zmenu....sledovat sa v lyzicke:D ale ozerat, co je na mne pekne..a preco by som sa sama sebe pacit mala=)

desdemona

Super. Dobrý nápad, takáto téma. Ja napríklad bývam občas zamindrákovaná kôli tomu ako vyzerám. Niekedy mi je to jedno. Nemyslím si, že som škaredá. Ale cítim sa nezaujímavá. Mám problém ísť po ulici bez toho, aby som nerozmýšľala, že čo si o mne ľudia myslia.