plavat a sama...

Príspevok v téme: plavat a sama...
sama

uz je to dlho co sa zberam na plavaren...problem je vsak, ze nemam s kym...nik na plavaren ist nechce...ci je zima ci leto, furd su vyhovorky alebo to proste nikoho nelaka okrem mna...tam kde byvam kamaratky nemam a ani ostatne kam. (nie je ich vela) nemaju zaujem o plavaren...ani frajera na plavaren nemozem dostat...ani mamka nechce ist...bude to velmi trapne ak pojdem na plavaren sama??? ja si chcem koniec koncov zaplavat...a nepotrebujem pri tom komunikovat...aj ked pravda...dvom je vzdy veselsie jak samemu...rada si vypocujem vase nazory nech viem ci sa na to odhodlat alebo nie...:)

salminka

Ahojtee.. baby ja som z Ba a chcem tiez zacat v plavarni makat, az na to ze neviem ci teraz cez leto su nejake otvorene,, neviete mi poradit niekto?? Pripadne ak by sa chcel niekto pridat , velmi bduem rada:)

agina

sama kludne chod sama.A nechces ist radsej na nejake prirodne kupalisko??? Predsalen tie bazeny - mykozy, bradavice, vytoky, chlorova voda.....

mirka 23

Ja chodím väčšinou všade sama (do posilky na korčule...), tiež nemám veľa kámošiek, aspoň ten čas neprekecám...

j

Ahojky, moja najlepsia kamaratka chodi tiez sama (ja neznasam tu vodu) a je to uplne normalne a fajn! Aspon si zaplavas bez prestavok na kecanie :). Kamoska si zaplava vzdy za 3/4 hodinky a s dobrym pocitom ide domov. Takze smelo do toho!

machulka006

v pohode choď sama. V najlepšom príprade sa ti môže stať to, že tam na niekoho podobného natrafíš a sama nakoniec nebudeš.
Vôbec sa toho neboj, ideš si zaplávať, nie zažúrovať.
Good luck