cipralex a yadine

Príspevok v téme: cipralex a yadine
mettia

Chcela by som sa spytat, ci sa moze uzivat naraz cipralex a yadine, lebo cipralex uzivam uz pol roka a yadine som zacala teraz pred troma dnami, ale je mi strasne zle na vracanie a nevolno. neviem ani ci moja gynekologicka vie ze uzivam cipralex, sa ma na to nepytala a neviem ci zaregistrovala, ked osm jej hovorila, ze mam take problemy. moze sa yadine vysadit hocikedy? citala som v letaku ze hej, len neviem co je na to pravdy. doktorka hovorila ze je lepsie, ked sa vybeirei cele balenie a az potom sa vysadi. Dakujem sa radu

mettia

a prejde to potom, ked to vysadim? alebo mi bude z toho este dlho zle? a nemoze sa to vysadit hned? kaslem na ot ze mi to pokasle cyklus....

lencok1

mettia, mame rovcnaky problem, len ja som tym uz presla pred mesiacom, uzivam AD Ixel a zacala som brat yadine...bolo mi hrozne, prehrozne, ale bolo mi doporucene ze mam vyuzivat jeden blaster, aby sa mi nedokafral cyklus, co tiez moze sposobit sarapatu...ale ak to je moc neznesitelne radsej to vysad...ja som s tym bojovala, ale bolo to horzne, som rada ze to mam konecne vonku a svojej Dr zdorazni ze uzivas cipralex

RNG

inac aj miesto navykovej syntetickej drogy cipralexu by som radsej bral nieco prirodne, bez drogovej zavislosti a skodlivych bocnych ucinkov.
Na co to vlastne beries?
Temy depresia, tetania a ine na nervove problemy su plne alternativ.
Cipralex pracuje na principe SSRI, a tak isto pracuju prirodne St Johns Wort, tiez podobne SAM-e, 5-HTP a ine neurotransmitery a neurohormony.

RNG

yadine je hak(etinylestradiol a drospirenon=progestgen, oba synteticke hormony).
Ked ti robi zle, znamena, ze ho telo odmieta.Znasilnovat telo a nepocuvat na jeho signaly sa nevyplaca.
Ked ho vyvratis, aj tak nema ziadny poriadny ucinok a ja byt tebou by som nebral nieco, co mi skodi takto zjavne.
Neviem, co to mas za lekarku....