Priserna bolest zuba

Príspevok v téme: Priserna bolest zuba
nomore3

Ahojte.Potrebujem poradit s mojim problemom. Asi pre mesiacom mi vrtali zub,zubar mi dal docasnu vlozku,kt. potom viac krat menil a podobne aj minuly stvrtok.Cez vikend ma zub velmi zacal bolet,tak mi dnes zubar vybral zo zubu nerv a povedal, nech pridem o tyzden,ze mi ho zaplombuje..Ale bolest neprechadza,naopak..je neznesitelna..Ziadny liek nezabera.Ak by niekto vedel ako bolet zmiernit,pliiz,napiste,budem velmi rada.Vopred dakujem

Eva531

Nielen OPG, ale aj bitewing. Skryté medzizubné kazy neuvidí zubár bez kvalitného röntgenu. Zameraj sa na súkromné zubné kliniky s TOP prístrojovým vybavením. Inde sa ti asi nedostane adekvátnej pomoci...

zubkovavila

Dobrý deň, je potrebné zhotoviť OPG snímku. Tam sa môže ukázať, či je to dentálneho pôvodu. Je jar, môže to byť napríklad prerezávanie osmičiek. Ak vám zubný lekár nedokáže pomôcť, resp.nevie, odkiaľ táto bolesť ide, neskúsili ste ORL ambulanciu? Môže to byť aj z prínosových dutín, z ucha, z krčnej chrbite, z čeľustného kĺbu a podobne.

Juja76322367

Ahojte ja už neviem čo mam robit je to príšerná bolest až taka že nespavam noci vôbec .. Naštívila som aj zubarov a ja už som bezmocná ta bolesť ide priamo do ucha a to ma zabija .. Nebol by deň aby som neplakala skusila som všetko možne

zuzi74

Vikcu, skus pozut na tom bolavom zube klincek. Urcite doma v kuchyni najdes. Ma antibakterialny ucinok a pouziva sa proti bolesti zubov.

Vikcu

Ahojte,už pár dní ma bolí zub. Mám tam blompu.Keďže sú veľkonočné sviatky,moja zubárka neordinuje. Cez deň ma to nebolí,ale vždy keď idem spať,tak ma to začne bolieť. Každý večer si musím dávať paralen,no niekedy mi to nezaberá. Vyskúšala som výplach horúcu vodu so solou a to mi trochu zmiernilo bolesti. Zuby si od malička umývam každý deň. Vždy v tom istom čase ma to začne bolieť. Vyskúšam ešte ten cesnak,dúfam,že mi to pomôže. Ževraj pomáhajú aj nastrúhané zemiaky. Prosím,ak máte ešte nejaké rady,ktoré zaberajú,prosím napíšte. Ďakujem

philips

Ako akútny prípad sú povinní vás ošetriť. Choďte na zubnú pohotovosť v mieste vášho súčasného pobytu.

Lenuska 22

Dobrý deň chcela by som sa opýtať čo mám robiť keď môjho manžela boli veľmi zub skúšali sme vodu so soľou Ibalgin novalgin a nič mu nezaberá už 3dni ho boli zub boli sme aj u zubára a nám povedal se nás nevezmú lebo majú velia pacientov lebo mi žme českej republike a bývame v Košiciach a záto nám povedali se nás nevezmú ale máme aj české pojistenie lebo pracujeme v českej republike a aj tak nestalo nechceli zobrať vopred ďakujem veľmi

Lenka55

Dobrý deň ja by som sa kcela spitat čo mám robiť môjho manžela veľmi bolia zuby už 3dni a sme chodili po zubárov a nikto ho nechcel šiat a vsaďte nám povedali se máju veľa pacientov a že nás nevezmú a neviem čo mám robiť lebo sme ocestovani do Čech za pracov ďakujem vopred

Naty2905

Strasne ma boli otvoreny zub z ktoreho mi zubarka vytiahla vlozku lebo ma zub bolel teraz aj ked tu vlozku v zube nemam tak ma strasne boli zub ... nespala som bola som na pohotovosti vela krat a v inych mestach ako su PO a KE kedze v BJ pohotovost zubnu nemame a nakoniec som si dala do toho otvoreneho zuba zuvacku rozzuvanu a pomohlo aspon ako tak