Priserna bolest zuba

Príspevok v téme: Priserna bolest zuba
nomore3

Ahojte.Potrebujem poradit s mojim problemom. Asi pre mesiacom mi vrtali zub,zubar mi dal docasnu vlozku,kt. potom viac krat menil a podobne aj minuly stvrtok.Cez vikend ma zub velmi zacal bolet,tak mi dnes zubar vybral zo zubu nerv a povedal, nech pridem o tyzden,ze mi ho zaplombuje..Ale bolest neprechadza,naopak..je neznesitelna..Ziadny liek nezabera.Ak by niekto vedel ako bolet zmiernit,pliiz,napiste,budem velmi rada.Vopred dakujem

Jaris

Ja viem jak zmiernis bolest vlastne sa jej zbavis sice je to na jeden den ale je to ucinne ja som dal 1dcl palenky 10% pivo a na to 3 fernety a neviem o tom že mam chrup to jest docasne liecenie ale ozaj ked sa chces toho zbavit tak len zubar prajem vela stastia.

zmariatreben

Maria Treben (doporučujem zohnať knihu) radí ŠVÉDSKE KVAPKY nakvapkať na vatu a zakusnúť na boľavý zub (príp ďasno?)Je to zázračný všeliek, alkoholová tinktúra - bylinky. Takže účinok ako alpa rozšírený o upokojenie, odstr. zápalu a preliečenie. ŠK odstraňujú bolesť a liečia aj po bolestivých úrazoch (udreté, natiahnuté kĺby atd.) Všetko je v návode. Kúpiť drahší originál. Lacnejšie - naše boli (pred cca 15r.) pančované. S preliečeným zubom k ZUBÁROVI(!), lebo kaz nie je chránený sklovinou a "koroduje" ďalej a hlbšie. Pomôžu aj pri bolestiach po zákroku a doliečia.

amallia

Mala som nalez na koreni,tzv chronicky zapal, tak zubarka mi vyvrtala zub a vycistila zubny kanalik, nasledne dala liecivu vlozku, podotykam nic ma nebolelo a 24 hodin po tomto zakroku od bolesti idem zosaliet, som ukrutne spuchnuta, cela sanka ma boli, mam horucku, zimnicu, ibalgin nezabera ani panadol rapide nie, kloktam, skusam propolis, cesnak, ladovy obklad, ale akoze celu noc neviem zaspat.
Toto keby viem, tak kaslem na chronicky zapal a nejdem do toho ... dufam, ze o ten zub nepridem.

mexelle

Vrelo odporúčam ten cesnak ;-) najskôr som to čítala a smiala som sa, ale keď som si ho rozdrvila a dala do úst bolesť skutočne okamžite prešla, je pravda, že ma z toho štipalo snáď všetko, ale toto mi jediné zabralo :-)

pudr

mňe pomáha ked onanujem v tedy mňa bolí akorát ruka.pravá aj lavá.a keď už to nezaberá tak zajdem do šenku a tam pijem a onanujem!a ked už ani to nezaberá tak idem na diskotéku a tam pijem onanujem a rýpem.no a pokažde dostanem po papuli a zub je venku vetšinou ten zdravý.

katana

Pisete ze ak uz nic nezabera treba zub vytrhnut..ja som mala velke bolesti vraj som mala aj hnysavy zapal okolo korenov.zubar mi zub vybral aj s korenom no trvalo to okolo 2hodin.dost som si v kresle vytrpela.ale to ake bolesti nasledovali potom to bolo hrozne.10dni som prelezala v prisermych bolestiach.taku bolest som v zivote nezazila.nic mi nezaberalo.mate nejaku radu co pomaha od bolesti vtedy?teraz uz to nieje aktualne ale pre pripad ze by som to niekedy v buducnosti musela znova absolvovat

jana_BB

moj recept na bolave zuby - jedine zubar a ak uz nema zmysel zachranovat ten zub, treba ho vybrat a basta. Ja som bojovala s osmickami no nemalo to zmysel. Treba si to nechat napichat, aby clovek nic necitil pocas zakroku, ja som brala aj wobenzym na stiahnutie opuchu a okrem toho sa mi tie rany ani nezapalili a velmi rychlo sa mi to zahojilo. cloveku sa potom vsetkom neuveritelne ulavi

jedulka

na bolavý zub je nejlepší zubař.Takové voloviny jako jsou tady níže uvedené to snad patří do minulosti.Nikdy bych nevěřila,že se s takovými nesmysli setkám ještě dneska.K přispěvatelce,kup si v lékárně takový modrý gelový pytlík. Neh ho zmrazit.Zabal ho do nějakého pláténka a přidávej ho k zubu tak dlouho až to bude bolet.(myslím ten chlad).Pak si dej hodinku a pauzu a znovu opakuj.S léky od bolesti opatrně.Korylan Algifen maximálně.Po dvou dnech by měla bolest ustoupit.Když né se zubem pryč.Bohužel.Nebo budete mít těžký zánět, v horším případě až zánět okostice.Pak teprve uvidíte co je bolest.