Priserna bolest zuba

Príspevok v téme: Priserna bolest zuba
nomore3

Ahojte.Potrebujem poradit s mojim problemom. Asi pre mesiacom mi vrtali zub,zubar mi dal docasnu vlozku,kt. potom viac krat menil a podobne aj minuly stvrtok.Cez vikend ma zub velmi zacal bolet,tak mi dnes zubar vybral zo zubu nerv a povedal, nech pridem o tyzden,ze mi ho zaplombuje..Ale bolest neprechadza,naopak..je neznesitelna..Ziadny liek nezabera.Ak by niekto vedel ako bolet zmiernit,pliiz,napiste,budem velmi rada.Vopred dakujem

PAtriciusko

Vsetkym co maju akekolvek problemy doporucujem ist k zubarovi. pani Hajas st a Hajas ml. v Bojniciach su ludia so zlatymi rukami. Mal som problemy so zubami odmalicka a vystriedal pri tom nejedneho zubara. Teraz som bol u nich a vsetko je na jednotku. A pri cene 30eur/ zub mimo ordin. hodin cez vikend aj s umrtvenim si myslim ze nieje o com. Mne sa oplati ist z Bratislavya stale ma to vyjde lacnejsie ako drviva vacsina zubarov v BA. pan Hajas st je statny zubar - ale cez vikend vas spravi a Hajas ml je sukromy. Cena plati ta ista. dufam ze takato propagacia nieje proti pravidlam fora ale tu mate stoma-hajas.sk

OAndrej

Ahojte, mne vychadza zub mudrosti vlavo dole. Uz je na 1/2 vonku a tlaci sa dalej. Teraz ma to rozboleleo a mam horuce dasno. Boli ma polka tvare. Skusam vsetko mozne a nezabera. Ibalgin zaberal 2x400 Nalgesin s veru bieda. Stale citim ten zub a to som pri Ibalgine tak necitil. Poradte pripadne co este by sa dalo vyskusat proti bolesti?

nika21

Zdravím....už dva tyždne ma bolí zub...4 zuby mam na ťahanie a 4 na blombovanie...do kelu neda sa isť pod narkozu aby mi vyťahli všecky tie 4 zuby?...už mam fakt nervy kedže je to dedične....nechcem trpieť ako naši.....

Ujo.

Ortuť je škodlivá, to všetci vedia. Nikoho by nenapadlo zjest ortut alebo nechat gulicky ortute z rozbiteho teplomeru na zemi a dychat vypary. Je to jedovate. Veľa ľudí nevie, že ortuť sa vyparuje aj z amalgamovych plomb v zuboch. Pozrite si toto video: www.youtube.com . Ortuť sa vyparuje pri 20 C, v ustach je 37 C a viac. Uvolnena ortut sa postupne usadzuje v tele. Tam kde sa usadi sposobuje zdravotne problemy. Bolesti a zapaly zubov a kosti, prechladenia, soplik, zlatu zilu, zly zrak, neplodnosť, schyzofreniu, cisty, rakovinu... cokolvek. Kazdemu sa prejavi inak, nie su presne priznaky. Najcastejsie byvaju problemy so zubami, lebo v ustach je najviac ortute.

Pomôže dať si odvŕtať všetky amalgámy a potom vyčistit telo od ortute, odborne povedané detoxikovať ho pomocou chelácie. Chelačné látky si môžete vybrať z týchto: 1) DMSA, 2) Zeolity, 3)jod + chlorela + uhlie . Pozri www.zdravie.sk (od 20:29, 30.6.2010) , svetlanablog.nazory.eu .

Denii

caute,
ja som bola so zadnou stolickou asi cca pred 3 rokmi...zubarka mi ju rozvrtala a zablombovala.....po hodine ma ten zub zacal neznesitelne boliet a tak mi ho umrtvili.....potom som mala mesiac pokoj a potom ma zacal pobolievat-ani nie pobolievat ako to ze som na nom citila tlak...bola som u zubarky asi 8 krat od vtedy a ona mi stale povedala ze je to z pocasia....potom ked som tam zas prisla tak mi ho znova rozvrtala a preblombovala a povedala, ze ak ma este niekedy bude boliet, bude mi tahat nerv.....teraz som doma na antibiotikach a s panadolom a ani to nepomaha ako strasne ma ten zub boli- a to som bola vcera u zubara(moja zubarka ma dovolenku) a on mi s nim nic nespravil..:(,,,,takze ked pride moja zubarka mam sa na co tesit :( bude tahanie nervu :(

tomko12239

SKUS KED TVOJ OTEC FAJCI TAK NECH VYFAJCI POLOVICU CIGARETY NA OHOROK NASYP CUKOR A POTIAHNI CEZ TU NOSNU DIERKU NA TEJ STRANE KTORA STRANA TA BOLI FAKT TO FUNGUJE!!

Jonny Rambo

Ludia, mam problem. Niekedy v marci ma zacal bolievat zub, horna 6. Zasiel som za svojou zubarkou. Odvrtala mi plombu. Pod nou bol kazik. Lenze nedostal sa mi do nervu, chvala bohu. Tak to vyvrtali a zub mi zaplombovali. Dnes je pekny septembrovy den a mna ten zub zase bolieva. Lenze nie velmi ako pokazeny, len tak trosku. Ale neboli ma len zub, boli ma aj lice a ide to k celu, az ku spanku. Nie je to nejaky zapal nervov, alebo co?? Co mam teraz robit ?? Kam ist teraz?? K zubarke ci k obvodnemu doktorovi?? A kde ma posle on?? Ja uz vazne nicomu nerozumiem. To sa mi robi naschval. Ale preco ved ja niesom zly clovek. Len som zvedavy kto uz mal takyto problem ako ja. Piste mi na mail chlebak4@post.sk
Dik Jonny.