Zatekanie do hrdla

[zruseny12]

...urcite mas pravdu,ze teple nie je dobre,ale nech pije take akurat a nie studene uplne z chladnicky...
ale sak je to len na nom ako sa rozhodne,ale mal by mysliet na vsetko...

krtko-lampa

A mozno nie je a dost mu to pomoze ;) ... Teple zvysuje citlivost a to je zle, cim viacej tepleho budes pit tym horsie.

[zruseny12]

...s tymi chladnymi napojmi by som to robila trochu OPATRNE,lebo co ked je alergicky na CHLAD...nepomohol by si,ale viac poskodil...ALE JE PRAVDA,ZE NEMALI BY SA PIT VELMI HORUCE NAPOJE...CAJE ATD.LEBO ZE TO PODPORUJE RASTU BAKTERII ATD.
KAZDY MUSI SAM ZVAZIT PRO A PROTI...

krtko-lampa

Pocuj ja ti poradim ;) ja som mal velmi dlhy cas podobny problem a vynikajuco mi zabrala jedna vec. Pit iba ladove napoje ;) vobec nepit teple, ale vsetko z ladnicky, kazdu vodu co pit tak ladovu uplne. Hoci mi vtedy zatekalo (zopar rokov) do hrdla, ale hrdlo bolo vdaka tomuto take odolne, ze sa tam nikdy nic nechytilo ;) cize nos hoci nebol na 100% vzdy, ale hrdlo a rozpravanie vzdy bolo :) skus toto je velmi lahke na vyskusanie a mne to fungovalo :) ...

A musis sa zbavit tej predstavy, ze zo studeneho budes chory to je mytus ;) musis to psychicky vnimat ako otuzovanie ;) lebo to aj otuzovanie je ;)

[zruseny12]

...ano moze to byt aj z travenia a z toho ake potraviny jes...napr.mlieko,mliecne vyrobky zahlienuju i ked nie si na nich alergicky,biely cukor+vela sladkeho ked sa je zahlienuje,biela muka zahlienuje-vo velkom mnozstve...
na odhlienenie je dobre brat SP-ENZYM,PYCNOGENOL,a na kloktanie a pitie je dobre caj z REPIKA,SKOROCELOVI CAJ.../ale je to aj individualne,kazdemu pomaha nieco ine/

[zruseny12]

...a uplne vsetko je ok?ohladom alergii,aj potravinove?aj tie take ako na pel,prach,chlad...uplne vsetky testy na alergie su ok....lebo alergii je velmi vela...

drugi01

Na jedenj stranke som čital že mam kloktat propolis a užívat probiotika vraj to može robit aj to že mi zle travi tak idem skusit čo bude

FERIM1

Moj syn ma 4rocky, pol roka dozadu maval každý druhy-tretí týždeň sople a kašeľ,zo školky sme ho museli odhlasovať.

Ženina kamarátka nám doporučila Colostrum-prírodný imunoglobín.
Informovať o vlastnostiach a účinkoch sa možeš i tu:
kolostrum.fm.site90.com
www.youtube.com

Ak by si sa rozhodol začať užívať Colostrum, možem Ti dať na ňu kontakt.

Ja isto začnem Colostrum užívať teraz,aby som zmiernil príznaky alergie na peľ, ktorú mám.