Kramy a kryty bazen

Príspevok v téme: Kramy a kryty bazen
levandulka

chystam sa na kryty bazen dnes, ale problem je v tom, ze uz 3. den mam kramy. pocula som, ze je to dost nehygienicke, ked mam ist s kramamy do bazena (teda ak pouzijem tampon, ze je to v poriadku). ale ja tampon pouzit nechcem, chcela som len klasicku vlozku. tampony som pouzivala, ale nezvykla som si na nich a preto ich nechcem. skusala som ich niekolko krat. hrozi to, ze vlozka namokne alebo co? existuje nejaky iny sposob, ako tuto situaciu (kramy a bazen) vyriesit? len mi nepiste, ze dnes nemam ist do bazena. potrebujem nieco ine. existuje nejaky pripravok z lekarne alebo daco ine? samozrejme, ak je nejaky pripravok, tak ktory dostanem bez predpisu.

mirka 23

Levandulka, to že tampón vo vode nasiakne je normálne. Ja nemám takú silnú menštruáciu ako opisuješ, a stalo sa mi že mi tampón nasiakol a keď som vyšla z vody, tak som to mala na plavkách. Stáva sa to vtedy, ak máš silnejšiu menštruáciu, alebo je tampón dlhšie zavedený. Keď ideš do vody, tak treba maniť tampón pred aj po kúpaní. Proste do vody treba ísť s novým tampónom a potom ho vymeniť, tak by nemal presiaknuť.

[zruseny12]

LEVANDULKA,ja by som na tvojom mieste pockala,neviem ale nezda sa mi,aby si isla do bazena z menzesom,vtedy je zena otvorena a mozes dostat nejaku infekciu...pockaj nech ti skonci a tak chod...
no ja ked pocujem tie reklami na vlozky a tampony,tak je mi na smiech...lebo ako pises LEVANDULKA...ked ma dievca silny menzes,tak taka maly valcek nemoze pomoct...je to zasa len preto ta reklama aby sa viac toho predalo atd.o nic ine im nejde....

levandulka

no ja mam take prve 2 dni dost silne krvacanie, ze zo mna len tecie a tecie a tecie... to bezne cez den aj 4-5 vloziek pojde (a to pritom pouzivam "super plus" nie "normal"). vzdy ich menim kazde 3-4 hodinky (niekedy castejsie). a v noci? no tak to sa modlim, aby mi vlozka, ktoru si dam vecer, vydrzala do rana. tak to vyzera, ze fakt ten bazen dneska pustim z hlavy a o par dni, ked budem mat zas volno, uz na ten bazen pojdem.

minnie mys

Levandulka...mozno mas take silne krvacanie...ja pocas najsilnejsich dni pouzivam najvacsie O.B! Tie co vypadaju ako bombicky, lol :D...S tym zelenym pasikom...a vydrzia mi 3 hodiny! Potom musim letiet a vymenit! Tak tolko o tom :(. Ten kto sa stazuje na svoje kramy a pritom ich ani nema silne, by si mal vyskusat toto :( a zarucujem ze by bol rad ze ma kramy ake ma! Takze u mna trebars vlozky ani neprichadzaju do uvahy, som ako kanva na polievanie, navyse som si na nich nikdy nezvykla ani pocas slabych dni, brrr...a ked uz sme pri tom kupeni a tampone, tak mne sa 2x stalo ze sa mi pocas kupania nasiakol tampon, ktory bol dobre zavedeny, ved nie som novacik :-p...a doteraz to vobec nechapem...proste nechapem ako je to mozne, a bojim sa kupat s tamponom co i len minim uz na konci menstruacie ze sa nasiakne...ja to vazne nechapem...mohlo by to zavisiet od velkosti tamponu? intenzity? jezis ja neviem ale stve ma to!!

mirka 23

Levandulka,to si asi mala silné krvácanie, preto ti presiakol. Skús si dať OB normal, na 4 hodiny ti určite vydrží. Tampóny sú najlepší vynález.

kataaa

Som sa zasmiala. To si neviem predstavit ist do bazena s vlozkou. :-)Pomoze ti jedine tampon, alebo pockaj kym ti skoncia. Inak 5 dni nie je nic hrozne, je mam 7 z toho 4 dni silne.

kataaa

Som sa zasmiala. To si neviem predstavit ist do bazena s vlozkou. :-)Pomoze ti jedine tampon, ale pockaj kym ti skoncia. Inak 5 dni nie je nic hrozne, je mam 7 z toho 4 dni silne.

levandulka

ja ked som si tampon raz zavadzala na noc (bol taky, ze som ho mohla mat aj v noci - cca na 8 hodin), tak som sa rano zobudila s tym, ze mi krv presiakla vsade (cele nohavicky som mala krvave, tampon bol cely krvavy a aj teplaky (nastastie cierne, lebo inak by bola krvava aj postel). a neviem ci nemal ten tampon pridavok "super plus". tak odvtedy tamponom velmi neverim.