Schudnúť najefektívnejšie

faast

pre:cibulka
no viem ake to mas i ja som taka na sladke a toho sa neviem zrieknut...a snazim sa no vydrzim bez sladkeho den najviac dva ale inak nie :-D

cibulka

Vam sa povie uprava stravy..niekedy nemam cas jest az do vecera a nie je to ze ale ked chces cas si najdes..niekedy nieje ani co napr nieje navarene a podobne..inokedy mam ranajky, desiatu obed olovrant aj veceru ale stale musim mat sladke..nieco cokoladove..ano zboznujem ju ale uz nechcem jest sladke..na to recept nemate..vydzim jest zdravo zelenina ovocie ale to sladke ma zabije.

faast

pre:kamoska
no on ma knihu od neho sa vola: Navod na prezitie pre muza a tam je ako sa stravovat a pravidelne a su tam aj dobre rady co som si i ja zobrala k srdcu...
no a co sa tyka tej stravy tak moj oco je aj maso ale iba kuracie a morcacie a aj ryby...

kamoska

faast...to je aká diéta podľa Bukovského, čo držal tvoj tatko? Bukovského kuchárku mám a je to vlastne len vegetariánska strava....

faast

no vam sa povie len to dodrzat...ja som pazrava jaq svina =))...to sa neda moj oco mal nieco s pecenou a potom sa snazil zdravo jest podla DR. BUKOVSKEHO a schudol okolo 10 kil a teraz tiez sa drzi pri tej vahe a strave no mne to akosi nejde ja totiz nemozem sa zrieknut sladkeho a cvicit sa mi mnechce pri cviceni vydrzim iba taky mesiac...taze no je to hrozne tazke sa do toho dostat a vydrzat vovtom

chloe007

presne.. pod na 90-dnovku s nami.. upravis si metabolizmus a ked pridas cvicenie, bude ti fajn ... aspon my vsetci dufame ze nam bude a ze to zaberie, ze lenula?:D