Zenske ochorenie.. len baby...

minnie mys

Skus si to trebars potierat Calciovou mastou. Dostat ju bezne v lekarni. Je to bezpecne, takze sa nemusis bat ze si potieras nieco, s cim si este viac uskodis...Dokonca na pribalovom letaku je aj ze na zapaly posvy atd...Ja by som to skusila ako prve, nic s tym nestratis a ak by nepomohlo, tak by som siahla po niecom inom. Ale verim ze ti to pomoze...natierat by si si to mala ako myslis...podla mna by stacilo 3x denne, pravidelne, a o par dni, ci po tyzdni, by sa ti to malo zlepsovat, resp.zmiznut...

keka

pocuvaj holka nikto netvrdi ze musis ku gynekologovi muzovi.. chod normal k mladej zene.. zisti si ake su gynekologicky v tvojom meste.. aj tak tam raz pojdes... canesten si nekupuj.. nevies co mas... cim sa umyvas ? nechcem aby to vyznelo sprosto ale dodrziavas pravidelnu a spravnu hygienu ? kup si na umyvanie saforelle v lekarni.. je to najlepsie..

zlatino

nie je pravidlo ze je to z antibiotik mozu to byt aj termalne bazeny atd. najlepsie vie lekar kazdy clovek je individualny

zlatino

neviem presne asi40 az 60 sk myslim ze toto pochopi aj mama neviem ako si rozumiete ale s tym by si sa jej mohla aj zdoverit a a ak nie tak lekar sa len na to pozrie a uz bude vediet co to je maximalne vysetri cez konecnik neboj;>

zufalaa

a kolko stoji ten canesten.. no ja som este u lekara.. nebola u gynekologicky mam len 15 a s mamou tam necem ist.. a moc sa hambim pose..

zufalaa

ach jaj.. no daso podobne a mas aj vytok? uz ma to stve lebo stale mam spinave novaicky apreto musim pouzivat intimky.. a naozaj sa bojim.. ist s tym k lekarovi... mno nwm od ocoho to mose byt este som s nikym nespala taze od chalan nie