Piercing v uchu

Lafrankonka16

Dobrý deň chcela by si som si dať piercing do ucha cez chrupavku. Dočítala som sa že by to mohlo poškodiť alebo ovplyvniť chod orgánov. Máte s tým niekto nejakú skúsenosť alebo nepoznáte niekoho kto si takým niečím prešiel? vopred ďakujem

Monix

Ahoj cumlicek225,

tam mam tiez piecing,
ja som pouzivala klasicky vatovu tycinku a peroxid co sa da kupit v lekarni a parkrat denne som si to potierala. A casom sa to dalo do normalu :)

hubicka

ahojte :) ja sa chcem opitat pred 2 dnami som si davala piers do ucha so lalocku a do stredu ucha... v lalocku ma to vobec neboli a tam v stede ma to stale boli newiete preco?? a newete mi poradit ako to najlepsie cistit?? :)

cumlicek225

cawko....ja by som sa chcela spytat. Ja idem 4.3.2013 na operaciu krčních mandli a musim vsetko kovove vybrat cize aj piercingy ktore mam 4 v chrupavke ..... takze sa chcem spytat za ako rychlo mi tam zarastie dierka lebo to vazne nechcem aby mi zarastli :(:/ dakujeeeem :*

patquooo

23micci: ja som si dal prepichnut cca pred 2 rokmi aj ja som mal gulicku netreba sa bat to prejde... odvtedy mam 3 diery :)

VampDada

no jo to prestrelenie sa oplatí viacej .... stojí to iba 3,5€/ucho už aj s náušnicou čiže obe uši len 7€ s náušnicou .. :)

Monix

Ahoj Sofia a Muf,

prepichnutie ucha je uplne v pohodke , robi to takner kazde zlatnictvo a aj tatto studia ale tam to to zvycajne drahsie..Prestrelenie trva sekundu budete tosku citit teplo a potom to je ok staci nejakym 3% peroxidom potierat, ktory nanesiete na vatovu tycinku aby sa to dezinfikovalo.. odporucala by som to skor robit cez jar, leto, jesen a nie cez zimu ked je mraz..bo sa to moze skor zapalit resp. dlhsie hojit..
Ak by si to chcel niekto sam prepichnut odporucam pouzit ihly s ktorymi sa bere krv, ktore kupite v lekarni..skusala som jednu dierku si tak prepidnut aj som prepychla ..ale fakt to za to nestoji..jednoduchsie a menej bolestive je prestrelenie pistolou a fakt to nie je drahe ;))

Sofia5555

ahojte, chcela by som si sama prepichnut ucho moja kamaratka si tak prepichla 3 dierky a uplne v pohode. Prosim date mi navod ako dierku v uchu dole prepichut? dakujem