Piercing v uchu

jankaaaaaaaaa

alkohol na take cistenie kazdy den nieje vobec dobre, lebo velmi vysusuje pokozku, aj ked dezinfikuje, tak ten hnis nevytecie von ale ostane pod chrastou-vysusenou kozou od alkoholu. a dierky v uchu sa hoja zvonku do vnutra, teda ak sa pouziva alkohol tak zahoji a hlavne vysusi tu dierku zvonku a vo vnutri to moze hnisat a ten hnis tam zostane a nebude sa to vobec hojit
morska sol dezinfikuje a vytahuje hnis vonku
antibakt. mydla a vody len vydenzifikuju okolie

xdanielax

jankaaaaa, ja som si to morskou solou nikdy necistila. nic take mi nikdy neporadili. ale je mozne ze to pomaha. ja som to cistila bud alpou /co neviem ci je uplne super/ alebo antibakterialnou vodou, a antibakt. mydlom.
Johny - oni ti tam nic nepovedali? ziadne instrukcie?? to kde si bol?

xdanielax

cistit treba kym to nemas zahojene. A raz za dva dni je malo. Nic ti z toho nevyteka?? nemas tam ziadne chrasticky okolo?
Pokial si tam planujes dat nausnicu z titanu alebo ocele mozes to vymenit aj hned - ak ta to teda neboli. ale pokracuj v cisteni.
ziadne masticky.

jankaaaaaaaaa

vymniet nausnicu za inu mozes tak za tri mesiace. ked sa to uplne zahoji, nebude to cervene a nesmie to ani nijako boliet ani nic.
cisit to treba kazdy den, ale nie alkoholom! pouzivaj roztok morskej soli rozpustenej vo vode

nightmare281

Ahoj mal by si ich tam mat aspon mesiac.Cisti si to kazdy den. Ja mam dve nove dierky uz mesiac, cistim alpou lebo sa to trochu zahnisalo koli vacsiej nausnici...

Johny858

Zdravím, chcem sa len spýtať. Presne pred týždňom vo štvrtok som si dal presrtreliť obe uši a zaujímalo by ma za ako dlho si môžem vymeniť náušnicu a ako to mám čistiť. Momentálne čistím alkoholom tak raz za dva dni a nezdá sa, že by to hnisalo. Za každú cennú radu vopred ďakujem.

Aduschka

chcem sa spýtať dala som si prepichnúť ucho do chrupavky a po dni som si to vytiahla že si to idem čistiť a už mi to nejde naspäť .. neviete mi niečo poradiť ??

jankaaaaaaaaa

nie. mam normalny maly piercing. ale skus si silno pritlacit churpavku k hlave a takto drz niekolko hodin ci ta to nebude boliet? chrupavka je velmi citliva a ked na nu tlaci nejake cudzie teleso tak to velmi prijemne nieje