VYKLADANIE SNOV..................

Príspevok v téme: VYKLADANIE SNOV..................
sinderela

AHOJTE CHCEM SA OPYTAT CI NIEKTO JE SCHOPNY MI VYLOZIT SEN....VLASTNE SOM UZ PRESLA KOPEC SNAROV NA INTERNETE LEBO VLASTNY NEMAM ALE AJ TAK SOM TO NEPOCHOPILA.....

JEDNODUCHO UZ SA MI DRUHY KRAT SNIVALO O SLEPOM DIETATI KTORE SOM NIESLA NA RUKACH....

VIETE MI TO NIEKTO VYLOZIT??? AK ANO TAK PISTE...DAKUJEM...A PRIDAVAJTE AJ SVOJE SNY....PA

danca

ja som sa napr. dneska rano zobudila a zrazu mi v hlave hučalo ako keby mi niekto počas spánku povedal vetu:Please-take the streets from the fallen angels and give them to us. Akoby mi doznievala v ušiach veta ktoru niekto povedal či už v sne alebo naživo.....ale doma nikto nehovori po anglicky a ani neboli zapnute pesničky, a už vôbec nepouživam v angličtine spojenia typu fallen angel......divne

amika

Milos nedospel si nahodou prilis rychlo? Podla mna sa v vojom detstve,resp.v pubertalnom veku udialo nieco,co ta spravilo dospelym,tak to citim...

jajka

myslim že toho sa nemusis bat, ved to bol len medzi nimi dvomi, islo o ich vztah. tebe sa predsa objavil normalne. asi jej tym chcel nieco naznacit.

radana

Tak vies,ja som si s otcom vychadzala dobre,len moja mama bola v rodine tzv.KAPO... Ale viem,ze bola velmi zhrozena z toho,ze otec bol taky zapraseny,ze az taky ako keby videla prachnivy a ze mal velmi skaredy pohlad a len na nu cely cas nemo pozeral..Neviem ako si to vysvetlit.V podstate si to uz ani nevysvetlujem,lebo sa toho trosku aj obavam :(

jajka

páni,to je teda sila...asi to máte teda aj v rodine,nie? nám v rodine chvalabohu nikto este neumrel, ak neratam prirodzenu smrt starych rodicov, ani ziadne tragedie nastastie. ale pocula som vela pribehov o mrtvych ktori sa chodia rozlucit.

radana

No aj my to uz berieme tak,ze ked nasim poviem,ze zase som mala zivy sen a snivalo sa mi toto a toto,tak spozornieme a cakame co bude dalej.Vies,ja si nevychadzam dobre s mamou a ked mi zomrel otec,asi tyzden v kuse som mala zive sny a v nich mi presne rozpraval veci,co mi boli zatajovane celych 18 rokov zo strany mojej mamy.A na dedicskom konani sa mi to vsetko potvrdilo :( A mam mi tam povedala,ze je zvlastne,ale jej sa cely tyzden snivalo o mojom otcovi,ze sa na nu nemo pozeral a vraj bol cely akoby zapraseny..Bola z toho dost vydesena :(

jajka

tak to su pekne veci :) naozaj ťa to obťažuje? kym sa ti nesniva o tragediach vo svete...podarilo sa ti niekedy niecomu zabranit? mne sa napriklad stava, ze viem urcite veci, napriklad ze stretnem revizora, a to ani nespim :) mne sa vlastne taketo drobnosti stavaju cely zivot tiez a beriem ich normalne, len v jednom obdobi to bolo take ze kazdy den sa mi nieco take snivalo a uz som bola taka zmatena, trvalo to asi mesiac.