VYKLADANIE SNOV..................

Príspevok v téme: VYKLADANIE SNOV..................
sinderela

AHOJTE CHCEM SA OPYTAT CI NIEKTO JE SCHOPNY MI VYLOZIT SEN....VLASTNE SOM UZ PRESLA KOPEC SNAROV NA INTERNETE LEBO VLASTNY NEMAM ALE AJ TAK SOM TO NEPOCHOPILA.....

JEDNODUCHO UZ SA MI DRUHY KRAT SNIVALO O SLEPOM DIETATI KTORE SOM NIESLA NA RUKACH....

VIETE MI TO NIEKTO VYLOZIT??? AK ANO TAK PISTE...DAKUJEM...A PRIDAVAJTE AJ SVOJE SNY....PA

sinderela

amika tak tu mas moj mail (klikni na meno ak nahodou)....nieco hocico mi posli hoc len cau a tam ti poslem to podrobne...nechcem to tu davat...diky si zlata papa

amika

co sa tyka tych zubov...znamena to,co zub to problem,ak ti vypadne v sne jeden,tak sa zbavis jedneho problemu atd...neznamena to vzdy smrt

igua

jajoka, no vidis, to preto sa ti sniva. neviem, ako sa toho da zbavit, je to velmi neprijemny pocit. mozno to je zo stresu.

igua

jajojka, to sa sniva kazdemu. a suvisi to so skripanim zubov pocas spanku...s krcmi a tak. v snaroch sa pisu vseliake varianty, ze ti niekto zomrie, ze budes chora a podobne veci.. ale keby mal niekto umriet pokazde, ked sa to niekomu sniva, tak by na svete uz ziadni ludia neboli.

jajoka

Mne sa velmi casto sniva- aj tejto noci-ze mi vypadavaju zuby, jeden po druhom, trva to dlho, mam ich rozkyvane,prstami si ich vytahujem z ust, zle sa mi pri tom rozprava...Co to znamena?

sinderela

amika prosim ta nemas nejaky mail kde by som ti mohla poslat podrobne tie totozne 2 sny??? aby si mi mohla lepsie priblizit co to znamena...samozrejme ak mozes....diky

...

ja mam hrozne sny aj viac za noc ...a minule sa mi snivalo ze som letela do nejakeho Cusaku ....stale som to mala pred ocami ...tak som si chcela najst na nete kde je to mesto...a rano som pozerla televizny program a nasla som v nom ze vecer ide fajn film a hadajte kto tam hral ...nejaky cusack ..ja toho herca vobec nepoznam takze nechapem ako take daco moze existovat