Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Porod doma

sandy21

v prirode neexistuje iny druh, kedy je samec pritomny pri porode. nemali by sme ist este aj v tomto proti prirode.

_Marek

ja som vzdy veril ze je to bolest ale nevedel som si predstavit ako vsetko to prebieha a aj ked niesom lekar chcel som byt pri porode aj z toho dovodu aby brali jej slova vazne ak by sa jej nieco nepacilo a aby jej vyhoveli vo vsetkom.

nashira

Ja som si posledny porod poriadne odkricala a bola som rada , ze bol so mnou , lebo on jediny mi veril , ze to naozaj boli. Bola to vyborna pomoc. A pri samotnom porode mi stal pri hlave a drzal ma za ruku ....ja som bola velmi stastna , ze to tak bolo.

nashira

V konecnom dosledku je najlepsie nech sa to meno paci vam. Je doba , ze clovek moze naozaj demokraticky pristupovat k menu co je pozitivne. Ja ucim Ms a aj deti su zvyknute na ine mena nemaju s tym problem. V triede mam Ellu, Vanessku aj Sofiu.....

wivienn

Aj manzel chce byt neskutocne velmi pri tom. Neda sa od toho odhovorit, ale ja zas nechcem aby ma videl v takej situacii. Poznam sa a viem, ze bolest neznasam velmi dobre. Som dost precitlivena, a obzvlast teraz. No proste hroza

_Marek

ja som chcel byt vzdy pri porode.ale nie je to take jednoduche ako sa zda.chodil som snou aj na cvicenia a tak ze ako dychat a tieto podobne veci ako pri porode a tak.
ester sa paci manzelke velmi.neviem kde prisla na take meno.ale zda sa mi celkom v pohode aj k slovenskemu priezvisku.

wivienn

My sme s manželom uvažovali nad Connorom a pre dievčatko Lea Sofia alebo Charisma, ale nechcem aby tie mená zneli čudne. Je neskutočne ťažké vybrať dieťatku meno. Veď je to na celý život.

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.