Porod doma

nashira

Ahoj Wivien
Ja som mala manzela pri porode a bolo to super. Ak on chce urcite by som sa na tvojom mieste nebranila a nebala . Je to pre citliveho muza jedno velke + do zivota.

wivienn

Ahojte všetci. Chcela by som Vás poprosiť o radu. V Máji čakáme naše prvé babuliatko:-). Manžel si veľmi praje byť pri jeho narodení, je to dobrý nápad? Nechcem aby mal z toho traumu, ale on stále opakuje, že mi chce pri porode pomáhať! Ďakujem:-)

leila

katastrofka,jej ja som tu nahodou natrafila na tvoje rady pre dalsie mamicky-takze mala je uz na svete:),to teda uteka,som rada,ze nakoniec vsetko dobre dopadlo a ste obe stastne,spokojne a hlavne vela zdravicka vam prajem,drzte sa

lenulik:)

ale tam do kelu snimi..mne je to sumi fuk.mne je dobre a som spokojna.a ak viem poradim ak neviem poviem aspon svoj nazor.no nie?ved nato ej to forum.a len preto ze mam 19 a cakam babo este neisom ziadna hlupana ani nic take.

mirka 23

Lenulik, no bohužiaľ je to tak, ale nemôžeš si to všímať a rozčuľovať sa nad tým, lebo práve to oni chcú, aby ťa vytočili a urazili.
Prajem ti všetko dobre.

lenulik:)

ja to uz enchapem v kazdej teme natrafim na niekoho kto stale napise nieco hnsune a hada sa tu snami.chces niekomu poradit a druhy ta dobre ze nezabije ked mas 19 a si vydata a cakaks dieta.to je hriech do pekla alebo co?!

lenulik:)

presne tak ako bol ten tvoj blbec(velmi velky blbec)taka bude tvoja dceeerka velmi dobra a kludom bude spravodliva :)