Stretko skalnych prispievateľov

Prezyvka055

Filip TT -> a nie len mne, pouzivalo to plno ludi aby si tam mohlo poslat postu alebo nejaky spam .. takisto ako aj tento nick. Je neregistovany a vela krat sa tu objavia aj prispevky ktore nepisem ja. Mne to tak vyhovuje, hlavne na forach kde je registracia len dobrovolna.
Ak by bola registracia povinna pre kazdeho potom by som zvazil moznost sa zaregistrovat, ale ked tu moze pisat hockto bez akehokolvek overenia tak nevidim dovod preco by som tu mal davat nejake info :).

Prezyvka055

Filip TT -> radsej doriesim tuto zahadu za teba, a rovno ti to aj vysvetlim, aby si nahodou nehladal niekde spojitost s bohom alebo si sa svojho pana nemusel pytat takze:

one time email alebo temporary email: je adresa ktora je anonymna moze ju vyuzivat jeden alebo viac ludi, jej trvanie je od 1 minuty az po dni a mozno aj mesiac.
Sluzi na to aby si tam clovek prebral anonymne postu.
domena teda to za @ su z vacsa nejake poolove domeny ktore sa obmienaju a su docasne anonymne zaregistrovane. meno pred @ je generovane nahodne bud znaky alebo slova pre pouzitie jednej alebo viacerych osob.
Schranky sa rusia po nejakom casovom obdobi automaticky. Pointa v nich je zamadzenie spamu, anonymna komunikacia, testovanie, registracie a podobne.

Prezyvka055

Filip TT -> tak si dostuduj ze co je to one time mail alebo temporary email :) a ako som ti presne radil v tej teme, venuj sa tomu comu sa rozumies .. nabozentstvu

adr1a.

Jeej Filip cao) Esteze ty tomu rozumies ked uz nie ja :D Inak, ty by si sa ani predstavovat nemusel a verim, ze hned by som ta spoznala ;))

Filip TT

sledujem este forum kosmo.cz a ti mavaju zraz kazdy rok. Tu je ale uplne ina situacia. Tam sa stretavaju ludia ktori maju spolocny zaujem a tocia o tom. Tu je nesuroda spolocnost, kazdy je nieco ine, navyse tu ma cenu anonymita, lebo sa tu pisu intimne veci. Vseobecny zraz tu vlastne nema napln a zmysel. Ak si tu nejaki navzajom sadnu, mozu si vymenit kontakt a rozvijat priatelstvo tak.

Filip TT

ked teraz vidim ten Prezyvkov mail, tak tym jeho nazorom v teme o drahych autach a znackovom obleceni rozumiem lepsie :)