Stretko skalnych prispievateľov

tasty

Veľký záujem som nebadala, skôr iba výsmech a to hlavne od tých, ktorí o stretko vôbec nikdy nestáli, čo je tak akurát na zamyslenie. Preto, aj pre tak chabý záujem, celoslovenské stretko určite význam nemá.

Ak sa chce stretnúť niekto v KE s tým problém nemám, napíšte mail, ozvem sa, dohodneme, budem rada, ak sa podarí dať dokopy 3-4 ľudí, to už bude mať význam, , také ministretko :)

Prezyvka055

pterodaktyl no sam si pisal ze ma chces vidiet, okrem 3-4 ludi .. tak kludne zorganizuj ty alebo tasty .. mne je to jedno .. vravel som ze dojdem ale organizovat to nebudem nemam na to chut ani naladu, nakoniec to bol vas napad. samozrejme ako som pisal dojdem a budem sa to snazit spojit s navstevou sr.
BTW nejde o ziadne sympatie, som stastne zadany, zijem so zenskou tak nejaka sympatie u ludi su mi fakt u prdele ale ked sa niekto chce stretnut tak preco nie.

Slobodna

Vsetci sa zucastnia, len zorganizovat to nema kto :) som zvedava kolko z vas by aj realne prisli. Inak ja nemam rada hromadne stretnutia asi preto, ze pri nich si clovek nemoze vybrat s kym sa chce stretnut a s kym nie. Momentalne ani nemam zaujem stretnut sa s nejakymi prispievatelmi odtialto. Len ak sa chcete stretnut, tak to musi niekto aj zorganizovat a nie cakat, ze to niekto urobi za vas :)

0vecka

podla mna je problem ten ze je to tu moc roztrusene a polovica uzivatelov su dokrvy pohadani.... takze nejake stretko tu fakt nema sancu..

Slobodna

Nemyslim, ze motivacia by bol problem, skor ten zaujem z muzskej strany rychlo opada :) Motivaciou urcite je, ak je niekto pre niekoho zaujimavy a chce toho cloveka spoznat blizsie, mozno nie dnes, zajtra ale raz urcite. A co ty vies, mozno sa zatial niektori aj stretli :) niektori ludia radi rypu alebo sa miesaju do debaty dvoch ludi a preto je lepsie neriesit to verejne.

pterodaktyl

no vidite, presli tie spominane tri styri dni a nikto z vas sa nakoniec nechce ani tak stretnut ake silacke reci tu padali. Kazdy z vas ma obavy ze nebude pre toho druhého dost sympaticky vsak? :D Nikto z vas nema dostatocnu motivaciu aby sa s niekym stretol.

Slobodna

Rada spoznam aj Macu aj Andreja, ak sa nebudu velmi branit :) aj ked nie je to moja priorita ;) Vsetko najlepsie Matej :)