bezradna

Príspevok v téme: bezradna
wawus

..ahojky...ja uz fakt neviem,co mam robit...uz asi mesiac sa liecim antibiotikami.Najprv to bol streptokok,po nom o par dnisom chytila zapal mocoveho mechura a teraz mam zase vsetko podrazdene a zacervenane a vsetko ma svrbi.Bola som u doktora,ale ako naschval som dostala menstruaciu a tak ma nemohol vysetrit.Dal mi teda jednu tabletku,po ktorej by mi to vraj malo prejst do 24 hod ak sa jedna o nejaku kvasinkovu infekciu,ale nepreslo mi to.Moj doktor je navyse teraz na dovolenke.neviete mi poradit,o co by mohlo ist(aj ked viem,ze to je taky tipos bez lekarskej prehliadky;)) a ako a co by som mala teda robit aby sa to este nezhorsilo?dakujem ....

eha

Ja tiez odporucam gynolor, je vyborny! Zabera, tak po dvoch tabletkach. Davam si ho vzdy tri dni po jednej tabletke na vecer a dostane sa von zapal.
Je skutocne pravda, ze sa da kupit bez receptu?

Lusytta

tak ako som uz pisala do viacerych tem, ak chces troska pomoct a vyckat na doktora, kym zisti co ti je,odporucam Gynoflor-zevraj uz je na volny predaj bez receptu-je to prirodny prostriedok, len zlisovane laktobacily,aby sa posilnila tvoja prirodzena mikroflora...malo by tam byt 12 tabliet, kazdy vecer si das jednu do posvy...alebo si kup Femigel-to je gel s cajovnikovym olejom, su tam tri tuby, vecer si jednu natlacis dovnutra, ale neviem, ako casto za sebou by si to mala brat, ja som to stale pouzivala len jednorazovo...len s tym, ze je tam cajovnik,niektore baby to moze stipat a ak to mas rozdrazdene...