Riesenie nadmerneho ochlpenia

Príspevok v téme: Riesenie nadmerneho ochlpenia
baby

Mile zeny, rozhodla som sa tuto temu zalozit, aby kazda z nas dala do fora nejaku radu co jej pomohlo, pretoze kazda sme ina, kazdej pomoze nieco ine, ja som tomuto foru velmi vdacna, lebo za posledny rok, som nasla vdacne rady, ktore mi pomohli, moje zarastajuce chlpky vyriesila zinkova mast, a niektore chlpky zas odfarbujem peroxidom, ale nakolko je este laser, HAK a urcite aj nejaky bylinny sposob, pridajte, co pomohlo VAm, pomozeme si navzajom

ingrid

ja radím ošetrenie s IPL - intenzívne pulzné svetlo, vlastním ho a z praxe doporučujem, ošetrenie je síce drahšie ale zaručené na najbližších 8 rokov, ak chcete ozvite sa na kadlicova@centrum.sk prípadne na 0902 722 891

ludmila

ja som citala ze na chlpy zabera potieranie slivkovou stavou alebo nieco semenami bobu ale nevem co sa s nimi ma robit

baby

antichlp o tej ihle som pocula, ako sa da zohnat?
laser mi nepomoze, a o tej diane som rozmyslala, ale ked ju vysadis, vrati sa to do normalu, a krcove zily, a cysty v 30tke nechcem,

biba

ahoj baby. Som rada, že je založená táto téma. Aj ja mám problémy s ochlpením od puberty na endokrinológii mi zistili nadprodukciu mužských hormónov a jediné lieky čo mi na to predpísali bola antikoncepcia-Diane 35. Vraj nič iné sa s tým nedá robiť a laser je príliš drahý ale aj tak by asi nepomohol keď to je hormonálna porucha...Diane beriem asi 1rok a zatial nevidím nejaký zázračný účinok, že by chlpky menej rástli...:-(( No každá sme individuálna tak možno práve Vám to pomôže, ale rada by som vedela či už naozaj nič iné neexistuje na potlačenie ochlpenia? ďakujem

baby

dianka, skus ist s tym za svojim gynekologom, v starych bylinkarskych knizkach sa pise ze pravidelne sedacie kupele z praslicky, by mali vyrovnat hormonalnu nerovnovahu nadobliciek , v mojom pripade hral dolezitu rolu stres, ale este som ten problem nedoriesila, len zacala riesit

diana

ahojte, aj ja mam podobný problém. mam 22 a trápi ma nadmerné ochlpenie na miestach kde to bežná žena nemá, čo ma veľmi trápi. ešte som nič proti tomu nenašla. kúpila som si depilátor ale to je len o bolesti a vydrží to len týždeň, navyše ako viete nemožem ho použiť všade .-) neviete či sa dá použiť laser aj keď mam problémy s hormónmi ? popravde nebola som ešte ani u lekára, dosť sa toho obávam a hanbím, ale raz to musí prísť, len sa snažím nájsť nejakého fakt seriózneho. ďakujem

slavka567

Milá baby, mne trochu pomohol krém s názvom opilca. Trošku mi zriedli chlpy. Ale to je beh na dlhé trate. S bylinnými nemám skúsenosti žiadne. Vďaka za založenie tejto témy.