Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

antikoncepcia - prosim poradte

Príspevok v téme: antikoncepcia - prosim poradte
veve:)

ahojte, potrebujem radu. beriem HA yadine (3 mesiace). po dobrani tohto balenia nechcem dostat menzes a v pribalovom letaku pisu, ze v tom pripade mam vynechat tu 7dnovu pauzu a zacat hned s druhym balenim. nepisu ale,ci to ma nejake rizika, ci mi to nejak extremne nerozhadze cyklus a HLAVNE ci je zachovany antikoncepcny ucinok.neviete niekto o tom viac? (mozno hlupa otazka, ale nechcem riskovat:) dakujem!

veve:)

dakuejm.. no jasne, castejsie sa ani nechystam len teraz je taka situacia ze by sa mi to fakt nehodilo. a pocuj, ty pises ze dalej to mam brat 7 dni.a potom 7 dni pauza a dobrat to balenie? (tie 2 tyzdne co z neho zostali). alebo mozem to druhe balenie brat az do konca?

Summer_

Kludne mozes brat dalej, nenarusi to ucinok ani cyklus... Proste to ber dalej 7dni. Ja som to tak spravila nedavno koly dovolenke, vyslo mi to akurat k moru tak som radsej dalej brala tabletky ako by som sa mala trapit s tamponom atd...
Ak to nerobis casto je to ok... tak raz za rok koly dovolenke, ale zase castejsie to radsej nerob...

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.