Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

13dnova mliecna dieta+ par otazociek..surne..dakujem :)

Príspevok v téme: 13dnova mliecna dieta+ par otazociek..surne..dakujem :)
interessant :)

ahojte som holka a mam par otazociek na 13dnovu mliecnu dietu :)..zakladam novu temu aby ste mi odpovedali cim skor,lebo by som ju chcela zacat drzat uz od zajtra..ale mam nejake nejasnosti...taakze :) 1.co mozem pocas tej diety pit okrem mlieka?napriklad cistu vodu mozem ci sa nejako rusi ucinok? :) 2.ked sa pise ze 10dg sunky..to akoze iba cista sunka ci si k tomu mozem vziat pecivo? :D 3.to mlieko ma byt nizkotucne? :)..mozno blbe otazky,ale fakt to chcem vediet..prosiiim odpiste rychlo aby som mohla od zajtra zacat..klazdu radu si budem cenit..a drzte mi palceky..dakujem pekne za odpovede :))

rockerka25

no....po prvé môj názor - žiadna diéta ako aktinsonova alebo aj mliečna nie sú dobré, lebo v strave pri diéte treba obmedziť len sladkosti, mastné mäso a príjem kalorii. na 1 otázku: jasné že môžeš piť aj vodu!! a aj čaje!!! - na druhú otázku - áno pečivo ale celozrnné - na 3 otázku - polotučné...lebo nízkotučné je v podstate len farebná voda.......

????

ak by bolo možné jesť pečivo k šunke,tak by to tam bolo napísané si myslím.Piť môžeš aj vodu okrem mlieka/polotučné/.A ešte:chceš byť chudá,alebo chúďa?

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.