slobodna mamicka

agina

qqq je to krasne, ze lubis svojho syna, ale tak ako ty, tak aj kazda druha lubi svoje dieta.Ja dokonca tak isto lubim svoju neterku a beriem ju ako svoju.Ale to je vedlajsie.Tu sa malo riesit vztah otec-dieta a tento vztah ty nikdy nenahradis, aj keby si sa ako snazila.

wwwww

jajka, ja sa nevysmievam, iba som vzdelana. A robim vsetko pre to, aby som neplanovane tehotenstvo nemala, som stastne vydata. Mam toho vela nastudovaneho, hoci nemam deti, viem o ich vychove a co by mali viac ako kamaratky, co maju deti, chodia sa so mnou radit...Rovnako ako tehotne. Vidis, ze naivka nevie ani co je Escapelle...

naivka

prepac agina zle som sa vyjadrila,chcela som vyuzit tvoj prispevok ako urcite recnicke prepojenie, viem ze v skutocnosti si ma k nicomu nevyzvala iba ak k zamysleniu sa.a poucena na cely zivot som,to mas pravdu a to kruto aj ked ako hovori qqq tie uzasne pocity k dcerke prezivam aj ja.

qqq

podla mna nie je nic odsudzujuce naslobodnej matke ja svoje dieta milujem nadovsetko na svete a nepotrebujem k tomu ziadneho chlapa a uz vobec by som ho za neho nevymenila tazko opisat co ja citim k svojmu synovi neda sa to ani opisat a z laskou k muzovi sa to neda ani len porovnat a to mamm vztah kkratko pred svatbou a cakam dalsie dietatko ale tan cit je daco uplne uzasne moze vam urobit a pove´dat cokolvek no vy sa len akoze nahnevate a stale velmi lubite a den co den ho lubite este viac dakedy ked sananho pozeram ako spi ma ta laska k nemu doslova boli je nadherne byt matkou a to najkrajsie co v zivote zena dostane a je uplne jedno ci je vydata alebo slobodna

agina

naivka nikoho k nicomu nevyzyvam, to by ma ani len nenapadlo.Skusala som si predstavit zopar situacii, kedy sa z teba mohla stat slobodna mamicka.No vobec si ma nepotesila.Zrejme si uz dost stara na to, aby si si uvedomila, co si spravila a ake to mohlo mat nasledky...takze tu niet o com diskutovat.Myslim, ze to bude dost velke ponaucenie do zivota.

jajka

wwww vies co je sranda? takym ludom ako ty sa stavaju take veci z ktorych sa vysmievaju...páni neomylní, svatí, najmudrejsi a najdokonalejsi...

jajka

naivka ak tam nie je ziadny vztah tak co ocakavas? myslim ze budes moct byt rada ak bude chciet prispievat financne...ale mozno ze cistou náhodou bude mat o dieta zaujem, tak potom by to bolo fajn a nebranila by som im v kontakte, ak teda by nemal na dieta nejaky negativny vplyv. otca ma dieta len jedneho. vychovavat ho moze iny muz, ale mal by vediet kto je jeho otec. urcite bude chciet vediet kto to je, co je to za cloveka, ako zije, co maju spolocne. ak nemate ziadny vztah tak to netreba znasilnovat kvoli dietatu. ak si najdes ineho partnera s ktorym vam bude dobre tak je to jedno ci je to biologicky otec alebo nie.